Blokady parkingowe

Blokady wjazdu i blokady parkingowe składane

Nasz sklep oferuje szeroki wybór blokad parkingowych, blokad drogowych, blokad wjazdu i składanych słupków parkingowych zaprojektowanych w celu zapewnienia prostego, ale skutecznego narzędzia zabezpieczającego do kontrolowanego ruchu pojazdów do i z wyznaczonych obszarów. Każda blokada parkingowa może służyć do zapobiegania kradzieży poprzez blokowanie dostępu do miejsca parkingowego lub przejazdu. Może być również używana do kontroli dostępu do wyznaczonych miejsc parkingowych, podjazdów lub dróg prywatnych, niezależnie od tego, czy są używane, czy nie. Większość blokad parkingowych pozwala na ich obniżenie ich do pozycji poziomej, gdy trzeba uzyskać dostęp do parkingu. W tej pozycji słupek jest wystarczająco niski, aby umożliwić wygodne i bezpieczne przemieszczanie się większości pojazdów ponad nimi. W pozycji pionowej blokady na miejsca parkingowe stanowią skuteczną barierę, przez którą pojazdy nie mogą przejechać bez odpowiedniego klucza do zamka bezpieczeństwa. Zawiasowa podstawa blokad umożliwia ich płaskie opuszczenie na ziemię. Podstawa mocowana jest do podłoża za pomocą śrub lub z opcją zabetonowania. Blokady parkingowe są dostępne w różnych wysokościach, w zależności od osobistych potrzeb. Oferujemy również wiele wzorów i modeli, które świetną barierę. Nasze blokady wjazdu to najlepszy stosunek jakości do ceny.

Gdzie przydają się blokady parkingowe na kłódkę?

Czy to na terenie firmy, czy przed domem wiele parkingów posiada spersonalizowane miejsca parkingowe zarezerwowane dla konkretnych osób lub firm. Ile razy zirytowała Cię osoba, która po raz kolejny zajęła Twoje miejsce parkingowe bez pozwolenia? Mamy rozwiązanie. Zamykane blokady parkingowe na kłódkę sprawiają, że niepowołane osoby parkujące nie mają już dostępu do Twojego miejsca. Każdy zatrzyma się przed taką blokadą parkingową wykonaną ze stali ocynkowanej i z elementami odblaskowymi. Ty bez przeszkód zaparkujesz. Nasze stalowe blokady na miejsca parkingowe można złożyć i ponownie rozstawić jednym prostym ruchem. Są trwałe i wytrzymają trudne warunki atmosferyczne.

Blokada parkingowa w kształcie motyla

Blokada parkingowa kształcie motyla to jedna z dostępnych w naszym blokad drogowych. Jest idealna do obszarów z wieloma różnymi przestrzeniami obok siebie, ponieważ szerokie ramiona uniemożliwiają parkowanie między słupkami. Pomaga to powstrzymać nieuprawnionych kierowców przed zajmowaniem miejsc i sprawia, że przestrzenie między samochodami są zamknięte dla nielegalnego parkowania. Ta blokada miejsca parkingowego wykonana jest ze stali ocynkowanej. Dzięki temu nigdy nie rdzewieje ani nie koroduje i nadaje się do użytku we wszystkich rodzajach obszarów publicznych i prywatnych, takich jak kompleksy mieszkalne, parkingi biznesowe, zakłady pracy etc. Dobrze widoczne czerwone paski odblaskowe na blokadzie sprawiają, że jest widoczny dla wszystkich kierowców znajdujących się w pobliżu. Za pomocą kluczyka patentowego blokadę parkingową można odblokować i złożyć do podłoża. Wszystko zrobisz szybko i prosto, gdy potrzebujesz dostępu do miejsca. Blokadę można przykręcić bezpośrednio do betonu za pomocą śrub i głównej płyty podstawy słupka. Masz również możliwość użycia kotwy rozporowej. Kotwa to inteligentna konstrukcja, która umożliwia przykręcenie słupków zabezpieczających podjazd do stalowej płyty, która leży na nierównych powierzchniach, takich jak bruk. Betonujesz podstawę pod powierzchnią, dzięki czemu stalowa płyta leży równomiernie na ziemi. Następnie możesz przełożyć śruby wymagane do montażu blokady przez płytę, zabezpieczając podjazd. Blokada parkingowa w kształcie motyla jest widoczna z daleka. Ma 900 mm wysokości i 800 mm szerokości.

Składana blokada parkingowa na kłódkę

To inny rodzaj blokady drogowej dostępnej w naszym sklepie. Zainstalowana skutecznie ochroni nie tylko miejsce parkingowe, ale również wjazd na parking. Przyda się również do zabezpieczenia dróg i przejazdów przed osobami niepowołanymi. Słupek został wykonany z solidnej stali ocynkowanej i jest zamykany na kłódkę. Elementy odblaskowe sprawiają, że jest widoczny z daleka i nie stwarza zagrożenia. Jest łatwy w montażu i konserwacji.

Zalety blokad drogowych i blokad miejsc parkingowych

Blokady na miejsca parkingowe to ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie. Sprawdza się jako zabezpieczenie miejsc parkingowych. Inne zalety blokad to:

  • bezpieczeństwo – zamykanie na klucz lub kłódkę zapobiega dostępowi do nich osób niepowołanych
  • wygoda – blokady drogowe są łatwe w montażu i instalacji
  • trwałość i wytrzymałość – blokady wyprodukowane są w wysokiej jakości stali odpornej na zmienne warunki atmosferyczne
  • praktyczność – blokady wyposażone są w dobrze widoczne w dzień i w nocy elementy odblaskowe