Szafy metalowe biurowe

Meble metalowe nie tylko nadają pomieszczeniu nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim są niezwykle praktyczne. Produkty z tej kategorii, które znajdują się w naszym sklepie, charakteryzują się designerskim wzornictwem, który pozwala na szereg możliwości aranżacyjnych.
Dobrej jakości meble metalowe to produkty nie tylko wytrzymałe, lecz także wysoce praktyczne. W myśl obecnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych doskonale sprawdzają się jako miejsce do przechowywania dokumentów, szczególnie takich, w których mogą znajdować się dane poufne. Szafa na dokumenty metalowa znajdzie zastosowanie w każdym biurze, bez względu na to, czy to znajduje się ono na budowie, magazynie czy w urzędzie.


Oferta Maes szaf metalowych biurowych


W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór pojemnych i funkcjonalnych mebli biurowych. Proponujemy taki asortyment szaf na dokumenty, aby wyposażyć każdy rodzaj biura w niezbędne umeblowanie.
Szafy kartotekowe to wyposażenie meblowe, które jest niezbędne, w każdej firmie w dziale kadr, administracji i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego dostępu do uporządkowanych informacji lub danych. Szafy kartotekowe w naszej ofercie dostępne są w dwóch szerokościach 433 mm i 787 mm.
Szafy na dokumenty to uniwersalne szafy metalowe biurowe, które znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach o eleganckim wyglądzie, jak i tam, gdzie występują mniej komfortowe warunki, a istnieje potrzeba przechowywania dokumentów.
Kontenery metalowe to niezbędne pomocniki w każdym biurze. Występują w opcji z szufladami lub z ramami na teczki wiszące i zostały wyposażone w rolki do łatwego ich przesuwania. 555 mm wysokości sprawia, że idealnie nadają się do wsunięcia pod biurko, a cztery kolory do wyboru wystarczą, aby dopasować do każdego wnętrza i biurka.
Szafy z przesuwnymi drzwiami żaluzjowymi. Tego typu szafy na dokumenty sprawdzają się w biurach o niewielkiej powierzchni – drzwi przesuwne w przeciwieństwie do tradycyjnych nie wymagają dodatkowej przestrzeni. Bardzo często szafy z drzwiami żaluzjowymi znajdują zastosowanie w urzędach i instytucjach państwowych i wszędzie tam, gdzie ilość dostępnego miejsca jest odwrotnie proporcjonalna do ilości gromadzonych dokumentów.

Szafy metalowe na akta

Gromadzenie i przechowywanie akt to ważna część zadań administracyjnych każdej firmy czy instytucji państwowej. Pod pojęciem akt rozumiemy bowiem pewną grupę dokumentów o zbliżonej treści, która została zgromadzona w podzbiory w celu ich łatwiejszego odszukiwania i przechowywania. Różnorodność gromadzonych akt sprawia, że do ich przechowywania niezwykle pomocne, a w wielu przypadkach niezbędne są szafy metalowe na akta.
Tego typu meble wyposażone są w szuflady przystosowane do przechowywania teczek A4, które powszechnie są stosowane do gromadzenia i przechowywania różnego rodzaju dokumentów.
Szafy na akta do archiwizacji w segregatorach lub pudłach archiwizacyjnych są dostępne w różnych wariantach – z drzwiami przesuwnymi, roletami lub drzwiami skrzydłowymi, w zależności od zastosowania i ilości miejsca, jakimi dysponujemy w biurze.
Do przechowywania ważnych danych przeznaczone są ognioodporne szafy o wysokim stopniu ochrony antywłamaniowej i pożarowej

Szafa metalowa biurowa dla każdego

Metalowe szafy biurowe to rozwiązane praktyczne, trwałe i nowoczesne. Szafa na dokumenty zapewnia dużą ilość miejsca do przechowywania i uporządkowania materiałów potrzebnych przy pracy. Powłoki, którymi pokryte są szafy, mają właściwości akustyczne, przez co przyczyniają się do stworzenia przyjemnej atmosfery w pomieszczeniu. Wybór kolorów pozwala na przemyślane, eleganckie, a jednocześnie bardzo praktyczne urządzenie wnętrza.