Metalowe szafy z pojemnikami, szufladami

Oferta metalowych szaf z pojemnikami od maes.com.pl!

Szafy metalowe na stałe wkroczyły do naszych magazynów, warsztatów i pomieszczeń socjalnych. Ich bardzo trwała konstrukcja metalowa pozwala nie tylko na ich długie użytkowanie, ale jest także estetyczna i niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. To dość standardowy mebel, spotykany w wielu firmach nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Szczególne miejsce wśród dużego wyboru szaf metalowych w sklepie Maes zajmują metalowe szafy z pojemnikami, które znajdują uznanie nawet u naszych najbardziej wymagających klientów. Wzmocnione drzwi szaf zwiększają ich stabilność, a przestawne półki sprawiają, że aranżacja szafy jest elastyczna i możliwa do dostosowania do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Szafy warsztatowe z pojemnikami – idealne do przechowywania drobnych elementów

Ten produkt jest absolutnym hitem w zakresie dostarczania naszym klientom idealnie dopasowanego rozwiązania dla zarządzania przestrzenią i porządkiem. Wszędzie tam, gdzie potrzeba segregacji i przechowywania małych elementów wybór szafy metalowej z szufladami jest strzałem w dziesiątkę. Zapewnia optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, dzięki czemu sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Warto zawsze zwrócić uwagę na udźwig pojedynczych półek i sprawdzić, czy spełnią one w całości postawione przed nimi wymagania.

W naszych szafach może naleźć się aż 8 różnych rozmiarów pojemników, które dostępne są w dwóch kolorach: czerwonym i niebieskim. Aby ułatwić zadanie wyboru rodzaju i wielkości pojemników, mamy w asortymencie aż 16 modeli szaf, w których zostały dobrane różne konfiguracje pojemników. Dzięki temu każdy klient może wybrać tę najbardziej odpowiednią dla siebie. Wśród dostępnych produktów prezentujemy szafy wielkopowierzchniowe z drzwiami skrzydłowymi i małymi pojemnikami umieszczonymi na drzwiach oraz metalowe szafki z szufladami.

Szafy warsztatowe z pojemnikami – czym się wyróżniają?

Szafy z pojemnikami nie tylko są wyjątkowe z uwagi na pełnioną funkcję, czyli utrzymanie porządku wśród przechowywanych niewielkich elementów. Mają również szereg cech, dzięki którym są solidnym wyposażeniem magazynu czy warsztatu. Półki naszych metalowych szaf z pojemnikami zostały ocynkowane i przystosowane do ciężaru od 50 do 70 kg. Specjalny zamek Ergo-Lock umożliwia otwarcie szafy nawet wtedy, gdy ręce pracownika są zajęte i nie ma możliwości odłożenia trzymanych przedmiotów. Tam, gdzie mamy do czynienia z szafami wielkopowierzchniowymi, kąt otwarcia ich drzwi wynosi aż 180°! Wszystko zawdzięczamy zewnętrznym zawiasom. W szafach, w których występują szuflady zastosowano nowoczesne szyny teleskopowe z pełnym wysuwem, ułatwiające dostęp do zawartości szafy.

Regularne odstępy między zamontowanymi pojemnikami i szufladami, znacząco ułatwiają możliwość aranżacji wnętrza szaf warsztatowych z pojemnikami. Nie bez znaczenia pozostają również regularne kształty oraz ich specjalny projekt, mający zwiększyć do maksimum wykorzystanie ich wnętrza. Na nasz asortyment w tej kategorii składają się również dodatkowe półki, które sprzyjają lepszej organizacji elementów we wnętrzu szaf.

Metalowe szafy i szafki z pojemnikami na specjalne zamówienie

Sklep Maes oferuje nie tylko standardowe metalowe szafy i szafki z pojemnikami, ale wychodzimy również naprzeciw indywidualnym wymogom naszych klientów. Oferujemy produkty renomowanej, niemieckiej firmy C+P, które cieszą się uznaniem na rynku. Przede wszystkim za sprawą ich niezawodności, wytrzymałości oraz sporej pakowności. Na wszystkie modele producent udziela wieloletniej gwarancji.

Jeśli nie wiesz który model metalowej szafy z pojemnikami będzie dla ciebie najlepszy, potrzebujesz innego koloru pojemników lub szukasz szafy, której nie mamy w ofercie zadzwoń lub napisz do nas chętnie doradzimy i wybierzemy najlepsze dla możliwe rozwiązanie.