Meble metalowe, stalowe


Meble metalowe od Maes spełniają wszystkie najważniejsze paramenty, jakich klient oczekuje przy zakupach tego typu asortymentu. Maes to autoryzowany przedstawiciel niemieckiej firmy C+P wiodącego producenta mebli metalowych. Oferujemy meble metalowe w jedenastu kategoriach: meble metalowe biurowe, biurowe, szafy magazynowe i warsztatowe, metalowe szafy z pojemnikami, szafki schowkowe,  meble do szatni, stoły warsztatowe, szafy strażackie, szafy o podwyższonej odporności ogniowej oraz szafy z wannami ociekowymi na chemię. W każdej z kategorii znajduje się dokładny opis produktu, czas dostawy oraz podstawowe dane dotyczące cech produkty takie jak: wymiary, kolory, waga itp. Każda z kategorii mebli metalowych umożliwia wybór odpowiedniego wariantu dopasowanego do potrzeb klienta.
Atuty mebli metalowych od Maes to jakość, duży wybór rodzajów i kolorów oraz obsługa sprzedażowa. Każda z tych cech sprawia, że jesteśmy istotnym elementem sprzedażowym na rynku mebli metalowych w Polsce, a pozycje tą ugruntowujemy rzeszami zadowolonych klientów.
 

Meble metalowe producent


Oferowane przez sklep Maes meble metalowe są produkowane z najwyższej pod względem jakości blachy stalowej, jako nieliczni możemy się pochwalić grubością blachy w naszych korpusach i frontach o wartości od 0,8 mm do 1 mm. Farba proszkowa, którą pokrywane są meble, posiada atest higieniczności. Wiele naszych produktów jest certyfikowanych i posiada znak jakości GS wydany przez jednostkę certyfikacyjną TUV.  Certyfikat TUV  oznacza  potwierdzone spełnienie norm jakościowych i bezpieczeństwo produktów. Na życzenie klienta przesyłamy odpowiednie dokumenty drogą mailową. Meble metalowe producent C+P  to sprawdzony partner Maes w dostarczaniu wysokiej klasy wyposażenia meblowego.


Szeroki asortyment mebli metalowych


Jesteśmy obecni z naszym asortymentem mebli metalowych we wszystkich branżach. Oferujemy meble metalowe do biur, archiwów, magazynów i warsztatów. Zaspokajamy potrzeby szerokiego kręgu odbiorców od stanowisk pracowniczych po gabinety kadry zarządzającej. Z naszej oferty korzystają  firmy, wyposażając swoje zakłady w nowoczesne i solidne szatnie i przebieralnie.
Wybór kolorów, które oferujemy przy zakupie mebli, bez dodatkowej dopłaty za kolory sprawia, że klienci chętnie korzystają z tej możliwości, wprowadzając w swoim otoczeniu kolory, które identyfikują ze swoją koncepcją wizualną marki, bądź  urozmaicają wnętrza biur, warsztatów czy siłowni. Oferujemy osiem kolorów korpusów, oraz czternaście kolorów frontów do wyboru. Kolory korpusów i frontów można dowolnie miksować, uzyskując dzięki temu nietuzinkowe połączenia kolorystyczne, które będą tworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej firmie.


Innowacyjne rozwiązania


Meble metalowe od Maes wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wymagającym potrzebom. Nowoczesna koncepcje wentylacji, zaawansowane systemy zamykania, przemyślanie zaprojektowane wnętrza szaf, różnorodne wyposażenie dodatkowe oraz design i funkcjonalność to cechy, które znajdują się w meblach metalowych z naszej oferty. Nasze meble to specjaliści w swoich dziedzinach, w zależności od tego, który z produktów zostanie wybrany, spełni on swoją funkcję.


Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa


Szybko i precyzyjnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące mebli metalowych oferowanych przez Maes. Doradzimy w kwestii doboru mebli, a także podejmiemy się przygotowania projektu specjalnego z uwzględnieniem ponadstandardowej kolorystyki.
Jeżeli nie chcesz, decydować się na zakup od razu przez sklep internetowy zapytaj nas o ofertę, przygotujemy najlepszą możliwą skrojoną na Twoje potrzeby.
Nasza oferta jest cały czas poszerzana i aktualizowana. Gdy posiadasz sprecyzowane oczekiwania skontaktuj się z Maes znajdziemy produkt, którego szukasz.
Dysponujemy katalogiem papierowym mebli metalowych, które na Twoje życzenie dostarczymy pod wskazany adres.


Bezpiecznie i na czas


Zakupione przez Państwa produkty dostarczmy sprawdzonymi firmami spedycyjnymi bezpośrednio pod podany adres, bez dodatkowych przeładunków. Zawsze dotrzymujemy terminu określonego w naszej ofercie.