Wózki stołowe

Wózki stołowe

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że kwestia prawidłowej organizacji transportu w magazynie wymaga odpowiedniego wyposażenia. Przy jego wyborze klienci najczęściej kierują się jakością wykonania, a także względami użytkowymi, bo mają przecież ułatwić przemieszczanie się po powierzchni magazynowej i przenoszenie konkretnych przedmiotów. Z tych właśnie względów ogromną popularnością wśród klientów cieszą się umieszczone w tej kategorii wózki stołowe.

Czym charakteryzują się nasze wózki serwisowe?

Maes.com.pl przedstawia swoim klientom kompletną ofertę sprzętów transportowych, które są dopasowane do spełnienia ich sprecyzowanych wymagań. O stabilności konstrukcji decyduje szkielet, który zawsze wykonany jest ze specjalnie formowanych profili stalowych lub rurek aluminiowych. Wózki stołowe mają także montowane na stałe hamulce, świetnie współpracujące z solidnymi kołami z gumy. Oferowane modele wyposażono także w solidne i praktyczne półki, które pozwalają na swobodne przewożenie różnorodnych przedmiotów.

Półki i przestrzeń robocza w wózkach stołowych

Najczęściej spotykane w sklepie internetowym maes.com.pl są produkty, zawierające te elementy wykonane z płyty drewnopodobnej. Dzięki temu pracownicy magazynu mają pełną świadomość, że mogą przewieźć na wózku serwisowym wiele kilogramów obciążenia. Do przemieszczania cięższych rzeczy przeznaczone są urządzenia, które mają na stałe zamontowane wzmocnienia z blachy cynkowanej. W niektórych produktach spotkać można także okleinę antypoślizgową.

Dodatkowe funkcje wózków serwisowych

Dbamy o to, aby produkty sklepu maes.com.pl spełniały jak najlepiej swoją rolę. Część modeli wózków stołowych ma półki i przestrzeń roboczą uformowaną w tzw. wanny. Zapewniają one utrzymanie przewożonych rzeczy, szczególnie drobnych, na transporterze. Niektóre urządzenia producent doposażył w drugi pałąk lub użyteczne szufladki.