Wózki do przewożenia ciężkich rzeczy


Wózki do transportu ciężkiego z naszej oferty to nieodzowni pomocnicy wszędzie tam, gdzie do przewożenia mamy do czynienia z ciężkimi ładunkami. Powierzchnia użytkowa naszych wózków do transportu ciężkiego wykonana została z antypoślizgowej wodoodpornej sklejki, dzięki czemu ładunki umieszczane na wózkach nie ulegają przesunięciom i stabilnie trzymają się powierzchni załadunkowej. Szeroki wybór wózków do przewożenia ciężkich ładunków sprawia, że wachlarz wyboru jest dostosowany niemal do każdej specyfiki pracy i potrzeb naszych klientów.
Nasza oferta obejmuje jednakowo wózki z pełnymi burtami, jak i z burtami z pałąków, w obu rodzajach wózków burty są łatwo demontowane, aby w szybki sposób można było umieścić ładunek na miejscu. Szczególne miejsce wśród tej kategorii produktów zajmują wózki do transportu długich i ciężkich materiałów, które opierają swą budowę jedynie na konstrukcji stalowej.

Koła w wózkach do transportu ciężkiego


Rola kół ma odgrywa niezwykle istotną rolę w każdym wózku, tym bardziej, gdy muszą one przewieźć ciężar powyżej 500 kg. W wózkach do transportu ciężkiego z naszej oferty koła są najwyższej jakości. Koła w wózkach do transportu ciężkiego wykonane są z gumy termoplastycznej a w wózkach o nośności od 1200 kg z pełnej gumy elastycznej. Zawsze stosujemy niebrudzący materiał gumowy do naszych kół, montujemy precyzyjne łożyska kulkowe dla lepszej pracy oraz zawsze są to dwa koła obrotowe z hamulcem i dwa koła stałe, aby łatwo można było nie tylko prowadzić, ale też zatrzymać wózek.