O nas

 

Platforma sprzedażowa maes.com.pl to profesjonalny sklep internetowy, w którym znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów związanych z wyposażeniem i otoczeniem technicznym Waszej firmy oraz placów budowy. Wszystko po to, aby podejmowane przez Państwa firmę aktywności mogły być realizowane w sposób uporządkowany, bezpieczny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo słupki parkingowe, progi zwalniające, kładki nad wykopy o także pojemniki, wózki transportowe i meble metalowe.

Nasz zespół posiada ponad 15 letnie doświadczenie w projektowaniu i doborze takich rozwiązań. Znając tak dobrze rynek, wyselekcjonowaliśmy i proponujemy bezkompromisowo najlepsze rozwiązania.

 

 

Sklep z asortymentem najwyższej jakości od najlepszych producentów

W ofercie naszych produktów znajdziecie Państwo sprawdzone i bezpieczne rozwiązania od sprawdzonych dostawców. Wszystkie oferowane przez nas towary z poszczególnych kategorii: wyposażenie firm, wyposażenie magazynów, wyposażenie parkingów parkingu to asortyment najwyższej jakości, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu towar, który pozostanie z Wami na długi czas. Nie optymalizujemy sprzedawanych rozwiązań, proponujemy tylko te najlepsze i najnowocześniejsze.

 

Sprzedaż B2B nie ma granic

Sklep MAES z wyposażeniem magazynu, firmy, palcu budowy i parkingu realizuje zamówienia na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki sieci nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Działalność w Internecie pozwala na to, aby klient zamówił wyposażenie parkingu, magazynu oraz inny asortyment o dowolnej porze. Nasi pracownicy udzielają porad technicznych dotyczących odpowiedniego wyposażenia. Chcemy podkreślić, że jest to darmowa konsultacja, która ma pomóc Państwu w wyborze odpowiednich produktów.

Gwarantujemy sprawdzoną jakość i szybką obsługę Państwa zamówień. W zakładce REGULAMIN znajdą Państwo regulamin sklepu oraz porady dotyczące wysyłki i zwrotu towaru.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedażybiuro@maes.pl.