Szafy skrytkowe, schowkowe

Szafki schowkowe zwane również szafkami skrytowymi służą do przechowywania toreb, plecaków, torebek i innych rzeczy osobistych w przechowalniach publicznych, klubach fitness lub w firmach.
Niezależnie od zastosowania jakie zostanie wyznaczone szafce można być pewnym, że wszystko jest bezpiecznie zamknięte. Bezpieczeństwo gwarantuje solidna długotrwała konstrukcja metalowa i zamek cylindryczny z dwoma kluczami w zestawie.

Szafka skrytkowa z przeźroczystymi drzwiami


Doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie chcemy mieć wgląd do wnętrza szafki. Oferujemy szafki na cokole lub nóżkach z 3, 4 lub 5 schowkami w segmencie. Dwie szerokości przedziału do wyboru 300 lub 400 mm.

Atrakcyjny wygląd i duża objętość szafek schowkowych Resisto

Nasza oferta szafek Resisto skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów. Stabilna konstrukcja stalowa z wypukłymi drzwiami czynią te szafki wyjątkowo nowoczesnym i eleganckim wyposażeniem każdej firmy. Drzwi wykonane z blachy o grubości 1.5 mm , zintegrowany ogranicznik otwarcia drzwi i otwory wentylacyjne w tylnej ścianie szafy to wyposażenie na które chcesz mieć.
Schowki szaf Resisto oferują wystarczająco dużo miejsca aby zmieści pełnowymiarowy kask motocyklowy.