Meble do szatni - seria Cambio

Szafy metalowe S 6000 Cambio to ekskluzywna seria mebli do szatni. Świeżość, atrakcyjny wygląd i optymalna funkcjonalność to cechy wyróżniające tych mebli.
Konstrukcja metalowa szaf z zachodzącymi na korpus frontami, wzmocnienie wewnętrzne w korpusie i jednowarstwowe drzwi metalowe z zamkniętymi profilami to jakość za którą warto zapłacić.

Wydajna wentylacja szaf ubraniowych

Optymalna cyrkulacja powietrza poprzez zastosowanie koncepcji SBL sprawia, że wilgotne ubrania podlegają procesowi suszenia szybciej bez dodatkowego zużycia energii. Do szczególnych zadań dla tego typu szaf mamy w ofercie możliwość zastosowania również koncepcji wentylacji ZBL – wymuszonej wentylacji oraz wentylacji ZBLT – wentylacji mechanicznej. Więcej informacji na ten temat uzyskasz od naszych doradców, którzy dopiorą dla ciebie najbardziej optymalny sposób dla Twojej firmy.

Jakość w standardzie

Wygląd, funkcjonalność i jakość to cechy które najlepiej opasują tą serię szaf. Standardowe wykończenie dla tej serii to najwyższa jakość pod względem wykończenia ( korpus i drzwi elektrolitycznie ocynkowane w standardzie) jak i wyposażania ( wysokiej jakości drążek z solidnymi 4 przesuwanymi haczykami podwójnymi). Przekonać cię do tej jakości? Skontaktuj się z nami. Śmiało podejmiemy się tego wyzwania.