Wózki do opon

Wózki do transportu opon w sklepie maes.com.pl!

Przemieszczanie przedmiotów o dużych gabarytach po dużej powierzchni, takiej jak warsztat czy magazyn nie należy do najłatwiejszych zadań. Szczególnie jeżeli robi się to ręcznie, bez użycia specjalistycznego sprzętu. Jako zespół maes.com.pl pomyśleliśmy o takich firmach, stąd w naszej ofercie znajduje się wiele akcesoriów transportowych. W tej kategorii klienci znajdą wózki do transportu opon od renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach!

Cechy charakterystyczne wózków do opon

Na pierwszy plan wysuwa się ich charakterystyczny kształt, który jest w pełni dopasowany do transportowanych przedmiotów. Blachy osłaniające koła zabezpieczają je przed wysuwaniem się oraz przypadkowym wypadaniem. W zależności od wielkości wózków do przewozu opon umożliwiają one transport różnych wielkości ogumienia, dlatego na ten parametr należy zwrócić szczególną uwagę w czasie wyboru konkretnego modelu. Poszczególne z nich różną się od siebie także wysokością – wyższe umożliwią ułożenie większego stosu, a co za tym idzie przewiozą więcej kół.

Koła, które znajdują się w naszych wózkach do opon są dużych rozmiarów, dzięki czemu zapewniają stabilność oraz pozwalają na swobodne pokonywanie mniejszych przeszkód terenowych. Niektóre z produktów z oferty maes.com.pl mają także dodatkowy komplet kółek podporowych, które umożliwiają ich użytkowanie nie tylko w pozycji wertykalnej, ale również horyzontalnej. Wózki do transportu opon bazują na solidnie wykonanej ramie, która jest pokrywana farbą proszkową RAL 3000, zapewniającą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Zamontowane w nich dźwignie na sprężynach gazowych dają możliwość ustalenia konkretnej wysokości transportowanego ogumienia bez zbędnego wysiłku. Dzięki nim można zbierać całe stosy bezpośrednio z ziemi, nie tracąc czasu na żmudne przepakowywanie. Duży pałąk przeznaczony do poruszania wózkiem do opon pokryty jest specjalnym tworzywem sztucznym, które ułatwia utrzymanie pewnego chwytu.

Wózki do przewozu opon – dostępne modele

Na tę kategorię produktów sklepu internetowego z zaopatrzeniem magazynów, warsztatów oraz firm produkcyjnych maes.com.pl składają się wózki do opon:

  • niskie;
  • wysokie;
  • ocynkowane;
  • z kołami podporowymi;
  • teleskopowe;
  • z dwoma półkami.

Dzięki tak szerokiej gamie dostępnych urządzeń wszyscy klienci znajdą model dostosowany do ich własnych potrzeb. Zapewniamy, że wszystkie z nich są bardzo trwałe, dlatego na sprzedawane przez nas produkty udzielamy 12 lat gwarancji. Dzięki nim praca w zakładzie wulkanizatorskim czy zajęcia magazynowe można wykonywać dużo szybciej, a także są one wówczas mniej obciążające dla pracowników. Już dziś doposaż swój warsztat w wózki do transportu opon od renomowanego producenta, korzystając z oferty sklepu internetowego maes.com.pl!