Wózki do skrzynek, pojemników Euro

Transport towarów wewnątrz magazynu lub hali produkcyjnej bywa problematyczny. Często nie ma miejsca na wykorzystanie zaawansowanego sprzętu czy zaawansowanej technologii – wówczas trzeba się zdać na tradycyjne rozwiązania. Sklep internetowy maes.com.pl oferuje doskonałe urządzenia wysokiej jakości, jakimi są wózki transportowe na pojemniki Euro.

Jak wybierać wózki na pojemniki Euro?

Wszystkie z nich dostosowane są do przewożenia pojemników o standardowych wymiarach. Podstawowym parametrem ich rozróżnienia jest liczba poziomów do umieszczania przedmiotów. Najbardziej podstawowe z nich nie mają nawet podłogi z płyty drewnopodobnej, co nie zawsze musi być wadą. Dopasowany zasobnik będzie się stabilnie trzymał, podobnie jak nieco wyższa kolumna, którą można z nich ustawić. Wózki do transportu pojemników typu Euro są także wyposażane w półki, które nadają się idealnie do wykładania towarów, dzięki lepszemu dostępowi.

Wygodna rączka do ciągnięcia wózka z pewnością przyda się przy jego przemieszczaniu, kiedy przewożony jest ciężki pojemnik o stosunkowo niewielkich wymiarach. Wstawienie drewnianych półek i podłogi także znacząco podnosi właściwości użytkowe wózków na pojemniki.

Bardzo ważne są dobrej jakości kółka, które powinny mieć dobre właściwości jezdne oraz odpowiednią wytrzymałość. Ogólna waga wózka oraz jego właściwości skrętne również nie są bez znaczenia w kontekście poruszania się po ograniczonej przestrzeni, wypełnionej często wąskimi alejkami.

Dobre i skuteczne hamulce powinny zatrzymać wózek na pojemniki Euro w miejscu, aby nie przemieszczał się przypadkowo przy wyładowywaniu towaru. Warto zadbać także o standardy bezpieczeństwa, czyli osłonki na stopy, które uniemożliwiają przypadkowe najechanie na nie.

Wózki do pojemników Euro – materiały

Aby zapewnić odporność na uszkodzenia mechaniczne, producenci współpracujący z maes.com.pl wykonują swoje urządzenia z wysokiej jakości profili stalowych. Są one odpowiednio zabezpieczone, żeby sprawowały się dobrze przez wiele lat. Pojawiają się także modele, które stworzone zostały z wykorzystaniem tworzyw sztucznych. Niczym nie różnią się, jeżeli chodzi o dopuszczalną nośność względem tych metalowych. Wózki do transportów pojemników Euro w naszym sklepie internetowym spełniają europejskie standardy.

Magazynowanie wózków na pojemniki – najlepsza metoda

Ustawiając je obok siebie, zajmą zdecydowanie za dużo miejsca. Lepiej jest zacząć układać je w pozycji wertykalnej, czyli zainwestować w specjalne stojaki. Na dostępnym w naszym sklepie maes.com.pl wózku do składowania da się umieścić do 15 wózków do pojemników Euro, które w ten sposób łatwiej transportować po przestrzeni magazynowej lub hali produkcyjnej.

Inną opcją jest zwyczajne ustawienie ich w coś na kształt wieży, jeden na drugim. Sprawdzi się to w niewielkim pomieszczeniu, natomiast w przypadku konieczności przeniesienia ich na dalszą odległość, okaże się kompletnie niepraktycznym wyjściem z sytuacji.

Postaw na wózki na pojemniki Euro od maes.com.pl!

Nasi klienci doceniają jasne reguły, jakie rządzą zakupami w naszym sklepie internetowym. Warto zdecydować się na nasze sprawdzone wózki do pojemników E2, które dostarczają nam zaufani producenci. Dzięki ogromnemu wyborowi urządzeń technicznych dla magazynów, firm produkcyjnych czy sklepów internetowych każdy znajdzie coś dla siebie. Dla nas liczy się przede wszystkim solidne wykonanie, jak największa funkcjonalność oraz pełna satysfakcja po stronie kontrahenta. Jako maes.com.pl chcemy z pomocą wózków na pojemniki Euro ułatwić i uprzyjemnić pracę fizyczną.

Mamy elastyczne ceny oraz przejrzysty system rabatów. Jesteśmy otwarci na negocjacje w przypadku zapytań i zamówień projektowych. A Jeżeli kwota netto zamówienia przekracza 1300 złotych załatwiamy transport we własnym zakresie!