Wózki do butli gazowych - Wózki na butle gazowe, spawalnicze

Wózki do butli

 

 

 

Wózki do przewozu butli gazowych – bezpieczny transport

W sklepie MAES znalazły się solidne i wygodne w użytkowaniu wózki do transportu butli z gazami technicznymi, wózki do butli spawalniczych, wózki do butli z gazem i beczek oraz wózki do butli tlenowych. Dzięki nim transport butli z propanem, acetylenem, dwutlenkiem węgla, argonem czy tlenem jest bezpieczny i zgodny z zasadami BHP. Nasze taczki do transportu butli gazowych dostosowane są do sektora chemicznego, przemysłu, opieki zdrowotnej i branży spożywczej. To proste w obsłudze i wydajne jednostki transportowe, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa i zwiększają wydajność pracy. W naszym asortymencie znalazły się wózki do butli gazowych obsługujące różne rozmiary i ilości butli. Każde przedsiębiorstwo, które szuka odpowiednich narzędzi transportowych znajdzie w naszym sklepie odpowiedni sprzęt.

Wózki do przewożenia butli gazowych – bezpieczeństwo pracowników

Transport butli gazowych będzie bardziej wydajny i łatwiejszy dzięki naszej ofercie wózków do przewożenia butli gazowych, wózków do przewożenia beczek i taczek do butli spawalniczych. W naszym asortymencie znalazły się wysokiej jakości wózki transportowe, które są przeznaczone do przemieszczania butli z gazem z miejsca na miejsce. Butle gazowe i beczki to ciężkie przedmioty i ich transport jest trudny. Dzięki szerokiej gamie wózków do butli z gazem i beczek transport będzie łatwiejszy i bezpieczniejszy. Wózki transportowe wyposażone są w zabezpieczenia, które uniemożliwiają przesuwanie się butli lub beczek podczas transportu. Znacząco to poprawia bezpieczeństwo pracujących z nimi ludzi. Źle zabezpieczona butla może być przyczyną groźnego wypadku.

Wózki do transportu beczek

Obok wózków do transportu butli gazowych oferujemy również wózki do transportu beczek. Wózki służą do transportu beczek w pozycji pionowej. Nasz wózek przeznaczony jest do beczek o pojemności do 200 l. Umożliwia łatwe przemieszczanie beczek z tworzywa sztucznego i stali, oleju lub chemikaliów. Wystarczy załadować beczkę na podstawę i popychając przemieścić w dowolne miejsce. Sprzęt zalecany jest do bezpiecznego i łatwego przenoszenia beczek z olejami i chemikaliami. Taczka transportowa wyposażona jest w cztery koła i dwa nożne hamulce. Taka konstrukcja umożliwia transport beczki nawet jednemu pracownikowi przy użyciu niewielkiej siły. Dla pełnego bezpieczeństwa należy pamiętać, że po zatrzymaniu wózka należy bezwzględnie użyć obu hamulców. Uchroni to ładunek przed możliwym samodzielnym przesuwaniem. Wózki do beczek zostały wyprodukowane przez renomowanego dostawcę sprzętu transportowego — firmę VARIOfit. Produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa

Wózki do butli z gazem i beczek – certyfikat TUV

Certyfikat TUV to jakość i bezpieczeństwo. Certyfikowane wyroby muszą spełniać określone kryteria istotne dla bezpieczeństwa. Oznacza to, że produkt został dokładnie przetestowany pod tym kątem. Sprzęt opatrzony tego rodzaju certyfikatem to znak jakości i bezpieczeństwa. Oznacza to, że zostały one sprawdzone przez niezależnych testerów w trudnych warunkach. Certyfikat przyznawany jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a produkty nim opatrzone mogą być dopuszczone do obrotu.

Wózki do butli spawalniczych

To kolejny z wózków dostępnych w naszej ofercie. Podczas pracy często trzeba przemieszczać się jednego miejsca w drugie. Przydaje się wtedy odpowiedni sprzęt do transportu. Sprzęt spawalniczy i butle to ciężkie narzędzia pracy. Przemieszczanie ich z miejsca na miejsce to trudne zadanie, na które można stracić wiele sił. Nasz wózek do butli spawalniczych świetnie poradzi sobie z tym zadaniem. Dzięki niemu transport stanie się wygodny i bezpieczny. Każdy wózek do butli z naszej oferty posiada dużą nośność i pasuje do większości sprzętów spawalniczych. Jest komfortowy i wygodny w użytkowaniu.

Wózki do przewożenia butli gazowych – bezpieczny transport i przechowywanie

Gazy to niebezpieczne substancje. Zawsze należy zapewnić im bezpieczny transport i miejsce przechowywania. Podczas transportu trzeba zadbać, o następuje aspekty:

  • regulatory muszą koniecznie zostać usunięte
  • zawory powinny być zamknięte
  • zakrętki muszą być założone

Butle w wózku powinny być zabezpieczone za pomocą łańcucha i dopiero transportowane na nowe miejsce. Nie powinno się toczyć butli w poziomie i podnosić za zawory lub zakrętki. Na każdej butli z gazem powinno być oznaczenie producenta o bezpiecznych sposobach transportu. Należy ich bezwzględnie przestrzegać. Niezwykle ważne jest również przechowywanie butli z gazami. Butle muszą być zabezpieczone łańcuchem lub paskiem ognioodpornym powyżej punktu środkowego, ale poniżej ramienia butli. Należy oddzielić puste butle od pełnych. Butle należące do tej samej klasy zagrożenia należy przechowywać w tym samym obszarze. Butle należy przechowywać tak, aby były używane w kolejności, w jakiej zostały otrzymane tzw.: zasada FIFO. Ważne jest również miejsce przechowywania butli. Musi znajdować się z dala od grzejników i innych źródeł ciepła. Pomieszczenie musi być dobrze wentylowane. Miejsce musi być suche i nie powinno blokować wyjść i dróg ewakuacyjnych. Bezpośrednie światło słoneczne jest również szkodliwe.

Rodzaje wózków do przewozu butli gazowych

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów wózków do transportu butli z gazami technicznymi. Wśród naszych produktów należy wyróżnić takie jak:

  • taczka do transportu 2 butli stalowych 20 l
  • taczka do transportu 2 butli stalowych 40-50 l
  • wózek do transportu beczek o pojemności 200 l
  • taczka do transportu 1 butli stalowej propan-butan,
  • 11 kg taczka do transportu 1 butli stalowej propan-butan,
  • 33 kg taczka do transportu butli stalowej 40-50 l
  • taczka do transportu 2 butli stalowych 40-50 l z kołem podporowym

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.