Szafy magazynowe i warsztatowe

Spotykamy je na co dzień w miejscach pracy lub prywatnych warsztatach, ale mało kto zastanawia się, skąd wzięły się w szatni czy w magazynie. Jedynie nieliczni zdają sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć dobrej jakości wyposażenie, które znacząco ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków przez zatrudnionych pracowników. Szafy metalowe magazynowe, obecne w ofercie maes.com.pl należą do najlepszych w swojej lidze. Wszystkie one zostały wykonane zostały nie tylko z materiałów najwyższej jakości, ale również z myślą o wygodzie użytkowania.

Czym wyróżniają się szafy metalowe do warsztatu?

Szafy warsztatowe metalowe do magazynów czy warsztatów z naszego asortymentu wyróżniają się bardzo dużą stabilnością i trwałością. Można je bardzo łatwo przemieszczać. Metalowe szafki skrytkowe przeznaczone są do przechowywania materiałów oraz narzędzi. Jest to całkowicie bezpieczny sposób na ich uporządkowanie. Dzięki swojej roli przyczyniają się do optymalizacji pracy. Wspomagają one rozwijanie nowoczesnych koncepcji optymalizacji i upraszczania, takich jak: KAIZEN, LEAN czy też KANBAN. W zależności od nośności danego modelu można w nich umieszczać lżejsze bądź cięższe rzeczy. Metalowe szafy do magazynu świetnie sprawdzą się zarówno przy mniejszych, jak i większych gabarytach.

Metalowa szafka skrytkowa to tylko jedna z propozycji

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroką gamę metalowych szaf, doskonale sprawdzających się w magazynach, pomieszczeniach socjalnych i warsztatach. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane w Niemczech, u naszych stałych dostawców. Wykorzystano przy tym najlepsze materiały oraz zadbano o szczegółowe wykonanie. Niezależnie od tego, o który typ szaf metalowych do warsztatu chodzi, dostępne są one w różnych rozmiarach. Oznacza to, że można optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń co do centymetra.

Metalowe szafy do magazynu – estetyczna użytkowość

Absolutną nowością w ofercie sklepu internetowego maes.com.pl są szafy warsztatowe z pojemnikami. Mają one funkcjonalne szuflady, pozwalające jeszcze lepiej zadbać o porządek. Wspomniany zasobnik przydaje się przede wszystkim przy segregacji drobnych rzeczy, które źle układałoby się na półce. Innymi produktami, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem klientów są metalowe szafy magazynowe oraz szafy gospodarcze. Szczególnie cenią je właściciele różnego rodzaju zakładów wytwórczych. Doskonale sprawdzają się w tego typu przedsiębiorstwach dzięki pojemnym półkom, gotowym do udźwignięcia ogromnych ciężarów.

Profesjonalne metalowe szafy warsztatowe – gdzie najbardziej się przydadzą?

Produkty w asortymencie sklepu maes.com.pl zostały stworzone głównie do tego, aby zapewnić bezpieczeństwo. O schowane w nich rzeczy nie trzeba się bać, dzięki wzmocnionej konstrukcji ścian oraz solidnym zamkom. Szafki metalowe do warsztatu to meble idealnie dostosowane do eksploatacji w trudnych warunkach. Warto w nie zainwestować, biorąc pod uwagę ich przydatność w dziedzinie optymalizacji organizacji oraz procesów produkcyjnych.

Wszystkie modele w naszej ofercie można swobodnie dostosowywać do swojego gustu oraz indywidualnych potrzeb. Ich precyzyjna konstrukcja oraz określona pojemność dają ogromne możliwości dowolnego zagospodarowania przestrzeni, przeznaczonej na magazynowanie drobnych rzeczy. Nasze metalowe szafy warsztatowe na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia zwiększona grubość zastosowanej blachy. Wynosi ona 0,8 – 1,0 mm. Dzięki temu oferowane produkty cechują się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Oferujemy też bogatą gamę modeli szaf, wśród której z łatwością znajdziecie wersję odpowiadającą Waszym aktualnym potrzebom.

Metalowa szafki skrytkowe – tworzymy je od podstaw

Dzięki stałej współpracy sklepu internetowego maes.com.pl z klientami oraz producentami umożliwiamy dowolne dobieranie konfiguracji produktów z naszego asortymentu. Z naszymi pracownikami można uzgodnić liczbę półek, dołączonych pojemników, rodzaj konstrukcji drzwi oraz dodatkowe akcesoria. Co warto podkreślić, szafy magazynowe metalowe po tego typu ingerencjach w żadnym stopniu nie tracą na swojej wytrzymałości czy stabilności. Staramy się zawsze służyć dobrą radą, a dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy niezwykle dokładne opisy, prezentujące kompleksowo wszystkie parametry techniczne.

Szafa metalowa z pojemnikami gwarantuje swobodę w aranżacji wnętrz dla każdego, kto chce usprawnić procesy produkcyjne oraz swoją pracę w warsztacie, magazynie oraz innego rodzaju przedsiębiorstwach. Zamiast inwestować w kilka małych szafek metalowych do warsztatu, lepiej wybrać dopasowane do własnych potrzeb większe modele. W sklepie internetowym maes.com.pl obsługującym klientów B2B dążymy do idealnego balansu między jakością a ceną. Preferujemy czytelny system rabatów oraz dopuszczamy do negocjacji. Dzięki temu za rozsądną kwotę pieniędzy przedsiębiorcy mogą nabyć pakowne i bardzo funkcjonalne meble metalowe.