Szafki ubraniowe metalowe - seria Classic

Meble metalowe serii Classic to nasz wiodący produkt w zakresie wyposażenia szatni naszych klientów. Ponadczasowy prosty styl i przystępna cena to zalety, które czynią te produkty "Bestsellerami” naszej oferty. Metalowe szafy ubraniowe serii Classic to klasyk nie do pokonania dla każdej szatni, przebieralni i przechowalni odzieży.

Duży wybór szaf do szatni

Proponujemy szafy o różnej wielkości, w tym modele jedno- i dwu poziomowe, szafy na nóżkach i na ławeczce oraz szafy schowkowe. Oferowane przez nas szafy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, ponadto zostały wyposażone w otwory wentylacyjne oraz ramki na etykietę.
Co istotne, szafy umożliwiają wygodne przechowywanie zarówno czystej, jak i brudnej odzieży. Niektóre z poniższych modeli wyposażone zostały również w specjalną przegrodę oddzielającą odzież brudną od czystej.
Jako uzupełnienie oferty naszych szaf metalowych proponujemy idealnie skomponowaną szafę metalową ubraniową do szatni, która jest swoistą wolnostojącą garderobą składającą się z dwóch słupków schowkowych i pałąku z wieszakami pośrodku.
Na uwagę zasługują również nasze hity sprzedażowe – ławki wolnostojące do wyboru z oparciem i listwą na ubrania lub bez.

Parametry użytkowe metalowej szafy ubraniowej


Wśród mnogości zalet takich jak ponadczasowość, funkcjonalność i solidność jedna cech sprawia, że szafy metalowe ubraniowe to nasz hit sprzedaży, cechą tą jest jakość wykonania. Nasi klienci dokupują szafy nie dlatego, że stare uległy zniszczeniu, po prostu chcą ich więcej.
Parametry techniczne, w które zostały wyposażone szafy ubraniowe to elementy decyzyjne w ich wyborze. Jednym z parametrów, o których należy wspomnieć, jest system wentylacji, która, mimo że funkcjonuje bez dodatkowych urządzeń, optymalizuje obieg powietrza w szafie. Nawet w tych szafkach, które zostały zbudowane na cokole, zapewniona jest równomierna wentylacja w całym wnętrzu szafy,
Budowa szafy to kolejny parametr użytkowy, który decyduje o atrakcyjności szaf ubraniowych od Maes. Szafy ubraniowe w zależności od potrzeb mają dwie możliwe szerokości przedziałów do wyboru: 300 mm i 400 mm. Gładki półki są łatwe do czyszczenia, a drążek z haczykami i ramka na etykietę to nasz standard.
W szafach ubraniowych z ławeczkami Siedzisko wykonane jest z listew bukowych w
standardzie, wygładzonych każdej strony, na górze zaokrąglonych, pomalowanych lakierem bezbarwnym uwypuklającym naturalny kolor drewna. Dla bardziej wymagających możemy zaproponować siedzisko wykonane z listew z tworzywa sztucznego wzmocnionych profilem stalowym w trzech odcieniach szarości do wyboru.

Szatnia skrojona do Twoich potrzeb

Dostarczamy naszym klientom nie tylko szafy, ale oferujemy pomoc w doborze i rozmieszczeniu szaf. Proponujemy optymalne rozwiązania i dobieramy produkty tak, aby oszczędność miejsca i wygoda parowników zawsze szła w parze. Nasz dział techniczny chętnie pomoże w konfiguracji i zaproponuje montaż szaf zaraz po rozładunku.