Metalowe szafy ubraniowe - seria Evolo

Meble do szatni serii Evolo to ewolucja programu podstawowego, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Niepowtarzalny profesjonalny wygląd i udoskonalone paramenty techniczne sprawiają, że szafy ubraniowe Envolo to odpowiedni wybór.
Szafki ubraniowe metalowe tej serii znajdują zastosowanie w nowoczesnych szatniach przemysłowych, a ze względu na swój ponadczasowy design i wysoką jakość wykończenia frontów wybierane są przez właścicieli klubów fitness, managerów stef welness na basenach i zarządzających centrami spa czy też obiektami sportowymi stawiającymi na styl i jakość.
Ustawiane w długie rzędy szafki Envolo harmonijnie komponują się z całościowym projektem architektonicznym każdego obiektu. Ich wizualna lekkość została osiągnięta dzięki filigranowym profilom po zewnętrznych bokach szafek.


Zalety szafek ubraniowych metalowych – seria Envolo


Wyposażenie wewnętrzne. Owalny drążka z tworzywa sztucznego w szafce został uzupełniony zamontowanymi na nim przesuwnymi wieszakami. Usytuowana u góry półka daje dodatkową powierzchnię odkładaczą, a zagięta ku górze krawędź zabezpiecza przedmioty przed wypadnięciem.


Doskonała wentylacja. Innowacyjny system wentylacji w szafkach ubraniowych metalowych serii Evolo zapewnia równomierny przepływ powietrza, który osusza ubrania we wnętrzu szafki. Efekt ten został uzyskany dzięki zdefiniowanym przy projektowaniu szafek ubraniowych odstępom gwarantującym optymalną cyrkulację powietrza.


Wybór wariantów. W trakcie szafek metalowych mamy do wyboru: szafy ubraniowe metalowe na nóżkach, szafy ubraniowe metalowe na cokole, szafy ubraniowe metalowe na ławce czy też szafy metalowe ubraniowe na podstawie ze schowkiem na buty. Każdy z dostępnych wariantów ma swoje zastosowanie: nóżki szafek wykonane są z tworzywa sztucznego i posiadają w standardzie niwelację wysokości w zakresie 10 mm przeznaczone są do pomieszczeń o nie idealnie równych posadzkach. Cokół zalecany jest do pomieszczeń o podwyższonym poziomie czystości. Natomiast tam, gdzie chcemy ułatwić użytkownikom przebieranie, zaleca się klasyczną szafkę ubraniową na ławce lub boks na buty, który dodatkowo zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.


Wytrzymały korpus. Podwyższoną wytrzymałość korpusu w szafkach metalowych serii Envolo została uzyskana dzięki specjalnym zagięciom krawędzi wykonanym pod kątem 54°. Dodatkowo tak wyprofilowane krawędzie ułatwiają wkładanie i wyjmowani większych części garderoby ze środka szafki.
Kolory i dekory. Bogata oferta kolorów z palety RAL oraz różne dekory na bazie płyt MDF lub HPL pozwalają spełnić indywidualne życzenie klienta i dopasować szafki do każdego projektu architektonicznego obiektu. W przypadku wyjątkowych życzeń zapraszamy składać zapytania do naszego biura obsługi klienta.