Przestawne słupki odgradzające

Słupki odgradzające na maes.com.pl

Słupki odgradzające z taśmą i słupki odgradzające z łańcuchem to jedne z naszych najpopularniejszych produktów. Są niezwykle wszechstronne - nadają się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego oraz są dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych i dobrze widocznych kolorów. Słupki odgradzające w sklepie maes.com.pl są bardzo lekkie, a przy tym solidne i wytrzymałe. Wysokiej jakości powłoka jest odporna a promienie słoneczne i nie blaknie. Kolory pozostaną jasne i żywe przez długi czas. Ponadto wysokiej jakości konstrukcja gwarantuje, że łańcuch lub taśma nigdy nie stanie się krucha, nawet jeśli pozostanie na zewnątrz przez dłuższy czas. Nasze słupki odgradzające to wybór na lata.

Słupki odgradzające – stabilna konstrukcja

Słupki odgradzające dostępne są w żywych, rzucających się w oczy kolorach: biało-czerwone lub żółto-czarne. Precyzyjne podstawy słupków są idealne do użytku wewnątrz, ponieważ nie pozostawiają śladów przy przesuwaniu. Ich rozmiary nie stwarzają ryzyka potknięcia. Słupki z takimi podstawami sprawdzą się też na zewnątrz. Są na tyle masywne, że podmuch wiatru ich nie przesunie. Dodatkowo materiał, z którego zostały wyprodukowane, jest odporny na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, mróz i śnieg.

Słupki odgradzające z łańcuchem

Polecamy nasze gotowe zestawy słupków odgradzających z łańcuchem. Nasza oferta to świetny stosunek jakości do ceny i zawiera wszystko, czego możesz potrzebować. W skład zestawu wchodzi:

  • sześć słupków o średnicy 40 mm i wysokości 860 mm,
  • sześć podstaw,
  • polietylenowy łańcuch o długości 10 m.

Całość waży zaledwie 11,5 kg i dostępne jest w kolorach: czerwono-biały i żółto-czarny

Słupki odgradzające z taśmą

To kolejna nasza propozycja. Słupki odgradzające z taśmą są stabilne i solidne. Świetnie sprawdzą się na parkingach, w magazynkach lub do odgrodzenia ciągów komunikacyjnych. Słupki wyposażone są w samonapinający pasek, sprężyna naciągowa zapewni kontrolowane zwijanie i stały naciąg taśmy. Wszystkie słupki wykonane są z tworzywa sztucznego. Dzięki temu są bardzo lekkie i łatwe transporcie. Kolory oferowanych przez nas słupków odgradzających z taśmą to żółto-czarny i czerwono-biały.

Słupki odgradzające – szybka przesyłka i atrakcyjne ceny

W maes.com.pl mamy duży wybór świetniej jakości słupków odgradzających, które są odpowiednie do różnych celów i miejsc. Dzięki szybkiej dostawie nasze produkty otrzymasz wtedy, kiedy potrzebujesz. Przy dużych zamówieniach pokrywamy koszty przesyłki, a na nasze produkty oferujemy wieloletnią gwarancję. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy są również do dyspozycji. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać odpowiedniego wyboru.