Tymczasowe zapory drogowe

Tymczasowe bariery drogowe na maes.com.pl

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór tymczasowych zapór drogowych. Służą one do odgradzania miejsc wyłączonych z ruchu. Konstrukcja i kolorystyka barier sprawia, że są bezpieczne i dobrze widoczne. Skutecznie ostrzegają o niebezpieczeństwie. Mogą być wykorzystywane przy pracach drogowych, remontach i budowach. Lekki materiał, z którego są wyprodukowane, ułatwia manewrowanie i ustawianie ich w kluczowych miejscach. Odblaski, w które są wyposażone, spełniają wszystkie, najwyższe normy bezpieczeństwa.

Zapory drogowe plastikowe

Wszystkie zapory wyprodukowane zostały z tworzywa sztucznego. To lepsze rozwiązanie niż bariery metalowe i ma wiele zalet. Zapory drogowe plastikowe:

nie wgniatają się, nie rdzewieją, farba na ich powierzchni nie blaknie

Usunięcie metalu z barier czyni je również mniej atrakcyjnymi dla złodziei złomu, którzy w chętnie zabraliby barykady i wywieźli na sprzedaż, pozostawiając prace budowlane bez ochrony.

Tymczasowe zapory drogowe – skuteczne zarządzanie ruchem

Nasze bariery ą idealne do stosowania przy robotach drogowych, placach budowy i obszarach poddawanych konserwacji. Ze względu na swoje możliwości można je łączyć, tworząc jeden długi ciąg barierek, aby uniemożliwić niechcianym przechodniom wędrowanie w niebezpieczne obszary. Często nasze bariery mają zastosowanie na imprezach, aby bezpiecznie prowadzić pieszych jako grupę do i z miejsca lub trzymać ich z dala od potencjalnie niebezpiecznych obszarów.

Tymczasowe zapory drogowe – charakterystyka i zalety

Bariery drogowe powinny być przede wszystkim niezawodne i uniwersalne. Oto czym charakteryzują się zapory drogowe dostępne w naszym sklepie.

Mocne i wytrzymałe

W przypadku użycia w pobliżu wykopów lub w celu powstrzymania większej liczby pieszych przed wejściem na obszar zapora budowlana powinna być w stanie wytrzymać osoby opierające się o nie, lub upadające.

Trwałe

Wszystkie bariery powinny być w stanie wytrzymać wiele lat, w przeciwnym razie nie są warte swoich pieniędzy. Jeśli zapora się zepsuje, to można potencjalnie narazić kogoś na ryzyko obrażeń. Wszystkie nasze bariery są trwałe, a my stawiamy na jakość ich wykonania.

Lekkie

Lżejsza bariera jest łatwa do przenoszenia do i z miejsca przeznaczenia. Jest znacznie łatwiejsza do ustawienia niż cięższe bariery, takie jak metalowe lub betonowe. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić na kosztach transportu, ale także na wynagrodzeniach personelu. Znacząco skróci czas pracy.

Dopasowane

W przypadku używania barier do kontrolowania tłumu lub uniemożliwiania dostępu do robót drogowych powinny one idealnie się ze sobą łączyć, uniemożliwiając ludziom przemykanie się między nimi i przedostawanie się do obszarów o ograniczonym dostępie. Nasze zapory spełniają to kryterium

Widoczne

Zapory są używane na zewnątrz i przez całą dobę. Również podczas złych warunków atmosferycznych. Nasze tymczasowe zapory drogowe są widoczne z daleka w dzień i w nocy. Wyposażone są w odblaski, dzięki którym kierowcy, rowerzyści i piesi mogli je bez problemu zobaczyć.