Blaty warsztatowe - Stoły robocze, montażowe, magazynowe

Stoły warsztatowe to idealne rozwiązanie jako powierzchnia robocza w warsztacie, garażu oraz jako stanowisko montażowe w firmie produkcyjnej.
Dzięki wyposażeniu magazynu, warsztatu czy też hali produkcyjnej w stół warsztatowy mamy pewność, że wszystkie czynności będą wykonywane w sposób odpowiedni i bezpieczny.


Blaty stołów warsztatowych zostały wyposażone w wysokiej jakość płytę Multiplex, której wytrzymałość zawdzięcza swojej unikalnej budowie. Płyty Multiplex składają się z kilku warstw płyt wiórowych o zmiennej twardości, im bliżej rdzenia tym są bardziej miękkie.
Odporna okleina bukowa i brak fug na cokołach tworzą całość, która stanowi o wysokiej jakości i odporności blatów. Nogi stołów zostały wykonane z metalowej rury kwadratowej z dodatkową podporą poprzeczną między nogami dla większej stabilności, dodatkowo istnieje możliwość regulacji wysokości stołu w przedziale wysokości od 835 mm a 855 mm.
Stoły warsztatowe są nieocenionym meblem pomocniczym do wykonywania wielu czynności związanych z naprawą, konserwacją, montażem a często również stanowią jeden z elementów procesów produkcyjnych. Tak szerokie wykorzystanie tego typu mebli przemysłowych pociąga za sobą różnorodności wyposażenia dodatkowego, jakie są dostępne.
Sklep Maes wychodząc naprzeciw różnicowym potrzebom rynku, oferuje stoły szeroki wybór stołów warsztatowych. Oferujemy: stół z blatem roboczym, stów warsztatowy z szafką i szufladą, stół warsztatowy z szufladami po jednej stronie, stół warsztatowy z szufladami po obu stronach. Wybór rodzaju stołu uzależniony jest od potrzeb i rodzaju czynności, do jakich będzie on wykorzystywany.

Mobilne stoły warsztatowe


Stół warsztatowy wyposażony w kółka to oprócz oczekiwanej funkcjonalności blatu roboczego uzyskał dodatkową korzyść, jaką jest swobodne przemieszczanie go z miejsca na miejsce.
To dodatkowe wyposażenie wózka w koła sprawia, że miejsce robocze może być dostosowane do zmieniających się warunków warsztatu czy produkcji. Ma to szczególne znaczenie przy produkcjach kontraktowych i naprawach tymczasowych w warsztatach gdzie obecność stołu warsztatowego nie jest wymagana przez cały czas.
Bieżniki w stołach warsztatowych mobilnych zostały wykonane z szarej, gumy termoplastycznej niepozostawiającej śladów nawet na jasnych posadzkach. Dzięki precyzyjnym łożyskom kulkowym, dwóm kołom obrotowym i dwóm stałym, stół w sposób łatwy można przesuwać. System Easy Stop skutecznie zatrzymuje stół, unieruchamiając go w miejscu docelowym.
Maes proponuje 6 rodzajów wózków warsztatowych mobilnych z różnorodnym wyposażeniem w tym dwa stoły specjalne. Stół warsztatowy ESD przeznaczony do wykorzystania na obszarach produkcyjnych i warsztatowych związanych z elektroniką. Stół warsztatowy do ciężkich materiałów przystosowany do obróbki elementów stalowych, posiadający specjalną płytę roboczą wykonaną z antypoślizgowej, odpornej na wodę sklejki.
Mobilne stoły warsztatowe od Maes nazywane są też często wózkami warsztatowymi, dlatego też można je znaleźć w kategorii wózki magazynowe sklepu Maes.