Przestawne słupki odgradzające

W Maes znajdziesz szeroką gamę słupków łańcuchowych, przestawnych słupków odgradzających, słupków z rozwijaną taśmą i zestawów słupków z łańcuchem.
Wygrodzenia sprzedawane przez nasz sklep skutecznie wydzielą ciągi komunikacyjne, obszary o ograniczonym dostępie, miejsca niebezpieczne lub place budowy podczas pracy. Świetnie sprawdzą się również do odgradzania obszarów składowania, podczas przeładunku towarów, oddzielania linii produkcyjnych czy też miejsc napraw maszyn.
Słupki odgradzające plastikowe do idealne rozwiązanie w wielu sytuacjach, gdzie wystąpi konieczność nietrwałego wygrodzenia przestrzeni.
Słupki ogradzające potocznie nazywane słupkami z łańcuchem to niedrogie, ale skuteczne rozwiązanie zawsze wtedy, gdy chcemy wygrodzić przestrzeń, nie stosując trwałych barier.


Zestawy 6 słupków z łańcuchem


Przestawne słupki odgradzające to swoiste stojaki ostrzegawcze ze sprawdzonymi kolorami sygnałowymi biało- czerwone lub żółto- czarne. Słupki z łańcuchem zostały sprawdzone wielokrotnie w praktycznym zastosowaniu zarówno w typowych sytuacjach takich jak wygradzanie maszyn, robót drogowych czy linii produkcyjnych, jak i do zastosowań niestandardowych: wygradzanie zbiórek żywności, czy też miejsc zabaw na festynach rodzinnych. Oferujemy zestawy słupków odgradzających po 6 sztuk wersji ciężkiej z podstawą trójkątną o wadze 20 kg lub w lekkiej wersji z podstawą okrągłą o wadze 9,5 kg.
Naszym hitem sprzedaży są ekonomiczne i słupki z łańcuchem o łącznej wadze – 11,5kg
Wszystkie słupki z łańcuchem mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.


Składane zestawy słupków przestawnych


Tam, gdzie brakuje miejsca na składowanie lub gdy chcemy zaoszczędzić przestrzeń podczas transportu, idealnym rozwiązaniem będą zestawy 4 sztuk składanych słupków przestawnych. Składane słupki przestawne należą do słupków z łańcuchem ciężkich i waga całkowita to 18 kg.
Jeżeli 4 sztuki oferowane w zestawie to za mało oferujemy możliwość dokupienia dowolnej ilości dodatkowych słupków. Pojedynczy składany słupek waży 4,5 kg i ma wysokość 900 mm. Przy zamawianiu dodatkowych słupków należy pamiętać o dokupieniu odpowiedniej długości dodatkowego łańcucha, który dostępny jest w naszej kategorii łańcuchy parkingowe.

Słupek o wysokości 900 mm i średnicy 50 mm, ciężka składana podstawa o boku dł. 280 mm
Taśmy ostrzegawcze w kasecie jako alternatywa do słupków z łańcuchem
Taśma w kasecie to sprawdzone rozwiązanie do zamykania ciągów komunikacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz tymczasowo zablokować lub zwolnić wejście, lub wyjście szybko i skutecznie. Samozaciskowy pasek można łatwo zdjąć i zaczepić o zaczep ścienny. Sprężyna naciągowa zapewnia kontrolowany powrót samozwijającej się taśmy. Taśmy ostrzegawcze można przykręcić do ściany, ale też mamy takie, które są przyczepiane na magnes, gdy tylko masz do tego odpowiednią powierzchnię. Taśmy dostępne w dwóch opcjach kolorystycznych biało-czerwone lub żółto-czarne.
Maes sklep z wyposażeniem parkingu — znamy nasz asortyment!
Jeśli masz pytania dotyczące systemów wygrodzeń lub potrzebujesz dokładniejszych informacji, chętnie doradzimy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie nasz dział obsługi klienta i dział techniczny jest do Twojej dyspozycji.