Słupki parkingowe

Słupki parkingowe – wszędzie tam, dokąd ich potrzebujesz

Bez względu na profil prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa prędzej czy później może pojawić się konieczność zorganizowania parkingu nieopodal siedziby firmy. Podobnie jest w innych lokalizacjach, gdzie taki parking musi być odpowiednio oznaczony. Jeżeli natomiast zajmujesz się właśnie projektowaniem oraz aranżacją parkingów/miejsc parkingowych itp. w różnych miejscach, to będziesz potrzebować odpowiednich słupków. Pamiętaj ponadto, że słupków parkingowych, chociaż właśnie do parkingów ich nazwa nawiązuje, używa się w wielu innych okolicznościach. Dzięki nim wyodrębnisz np. wjazd do budynku/garażu, zanim jeszcze będzie on oznaczony w inny sposób, wyznaczysz trasę dojazdu czy też dojścia w konkretne miejsca, nawet tymczasowo – np. podczas imprez masowych itp. Połączone specjalnymi łańcuchami słupki tworzą linie graniczne dla zmotoryzowanych oraz pieszych.

Słupki parkingowe ze stali nierdzewnej

To naturalny wybór w przypadku stali, z jakiej wytwarza się elementy stosowane na zewnątrz budynków, m.in. właśnie parkingowe słupki. Nierdzewna, ocynkowana stal pozwala na używanie słupków w bardzo zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, z jakimi na przestrzeni roku mamy do czynienia. Alternatywą dla tych ze stali nierdzewnej są oczywiście słupki powstające z innych tworzyw, jak np. popularne słupki parkingowe plastikowe, które ze względu na materiał, z jakiego są wykonywane, są nieco mniej trwałe, niż słupki stalowe. Jeżeli poszukujesz rozwiązania tymczasowego w korzystnej cenie, wybierz słupki parkingowe plastikowe. Planując zaś trwałe bądź częste stosowanie słupków – zdecydowanie postaw na wariant stalowy. Plastikowe akcesoria są o wiele tańsze niż metalowe, dlatego na początek, kiedy nie masz pewności, czy będziesz potrzebować takich zestawów na dłuższą metę, możesz zawsze zacząć właśnie od plastikowych.

Słupki parkingowe składane

Słupki do wymienionych wyżej zadań mogą być słupkami klasycznymi, jak i np. elastycznymi słupkami samoprostującymi. Ponadto w asortymencie maes.com.pl znajdziesz słupki o najbardziej charakterystycznym dla nich zabarwieniu, czyli biało-czerwone, ale także odblaskowe, co ma niebagatelne znaczenie dla elementów używanych wśród sprzętów mających wpływ na ruch drogowy, a takie słupki z pewnością się do nich zaliczają. Jeżeli nie masz pewności jakie słupki parkingowe wybrać, to po prostu skontaktuj się z zespołem maes.com.pl – chętnie doradzimy, czy w Twoim przypadku lepszy wybór stanowić będą słupki parkingowe ze stali nierdzewnej czy też innego typu. Niezależnie od naszych sugestii ostateczny wybór rodzaju słupków należy oczywiście do Ciebie. Z naszej oferty chętnie korzystają nie tylko prywatni przedsiębiorcy, ale również duże firmy, instytucje państwowe, a także osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem