Słupki parkingowe 70x70mm

Mała architektura miejska jest zazwyczaj niedostrzegana i pomijana, ale bardzo ułatwia życie mieszkańcom miast oraz pracownikom dużych firm. Wśród tych detali, które często można przeoczyć, pojawiają się słupki parkingowe. Warto jednak zadbać, by pojawiły się na parkingach, miejscach postoju, strefach pieszych oraz w przestrzeniach takich jak place budowy czy parkingi magazynowe. Znacząco zwiększają bezpieczeństwo w zurbanizowanej przestrzeni, w której występuje natężony ruch pieszych i pojazdów. Ułatwiają prawidłowe parkowanie i pozwalają wytyczyć miejsce dla przechodniów.

Słupki parkingowe – prosty i praktyczny sposób dbania o bezpieczeństwo

Słupki są proste w montażu, trwałe i przede wszystkim skuteczne w zagospodarowaniu przestrzeni miejskiej. Pełnią funkcję ochronną, ostrzegawczą i informacyjną. Nasz sklep posiada w ofercie słupki o przekroju kwadratowym, malowane proszkowo, w widocznych biało-czerwonych kolorach. Posiadają one odblaski, znacznie poprawiające ich widoczność. Są wykonane ze stali, co zapewnia im długą żywotność i odporność na warunki atmosferyczne.

Rodzaje montażu słupków parkingowych

W ofercie dostępne są słupki przeznaczone do różnych sposobów montażu. Posiadamy słupki do zabetonowania na stałe lub przykręcenia, słupki demontowalne oraz słupki składane z uniwersalnym zamkiem. Te ostatnie są wyposażone w uniwersalny trójkątny klucz, który jest łatwy w obsłudze i nawet po wielu latach mechanizm działa lekko i sprawnie.