żółto-czarne słupki ochronne

Filtruj
Sortuj wg:
Wyświetlaj:

Słupki ochronne – wyższy poziom bezpieczeństwa

Sklep internetowy maes.com.pl oferuje wysokiej jakości żółto-czarne słupki ochronne. Montaż naszych słupków gwarantuje bezpieczeństwo osób i pojazdów w zakładach przemysłowych lub magazynach. Mogą służyć do zabezpieczenia wszystkich ciągów komunikacyjnych, ale również do ochrony maszyn i urządzeń produkcyjnych. Szczególnie sprawdzą się w magazynach, gdzie uchronią przed uszkodzeniami elementy konstrukcyjne magazynu i regały. Ważna jest również kolorystyka. Wykonane ze stali ocynkowanej słupki malowane są proszkowo. To trwały i długowieczny sposób zabezpieczania powierzchni. Żółto-czarny kolor słupków sprawia, że są dobrze widoczne również przy słabszym oświetleniu.

Żółto-czarne słupki ochronne – rola i zastosowanie

Słupki ochronne chronią przed uszkodzeniami regały i inne elementy magazynów takie jak bramy, słupy nośne, kolumny, podpory. Oprócz zabezpieczania infrastruktury dbają o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz maszyn. Często na etapie projektu w magazynie nie pomyślano o bezkolizyjnych trasach komunikacyjnych. Słupki ochronne pomagają wytyczyć bezpieczne ścieżki. Zapobiegają również kolizjom wózków widłowych i innych pojazdów magazynowych. Będą też dodatkową ochroną przed nagłym wtargnięciem pracownika przed pojazd.

Duży wybór słupków ochronnych na maes.com.pl

W naszym sklepie znajdziesz solidne i szybkie w montażu słupki ochronne. Skutecznie poprawią bezpieczeństwo i ułatwią poruszanie się po magazynie. Słupki dostępne są w różnych średnicach i wielkościach podstawy. Mamy też wersję do zabetonowania. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą żółto-czarnych słupków ochronnych. Służymy również pomocą i oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje. Nasze produkty objęte są również gwarancją.