Słupki uliczne

Stalowe słupki uliczne dostępne w naszej ofercie to popularne elementy wyposażenia przestrzeni publicznej. Stylowe, czarne słupki zapewniają zadowalający efekt estetyczny w każdej lokalizacji. Jednocześnie produkty z tej kategorii pełnią ważne funkcje praktyczne, odgradzając chodnik od jezdni, czy też przestrzeń zieloną od spacerowej. Wyjątkowo dobrze wypadają pod tym względem słupki z łańcuchem, stanowiące realną barierę. Dzięki ocynkowaniu stalowych słupków ulicznych nie ulegają one korozji, co umożliwia ulokowanie elementów pod gołym niebem na wiele lat.

Słupki uliczne tworzą piękno wspólnej przestrzeni

Efekt końcowy zaprojektowanej przestrzeni publicznej w głównej mierze zależy od elementów małej architektury. Są nimi słupki uliczne, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego w kilku wzorach oraz rozmiarach. To szeroka gama produktów, które wykonane są z różnych materiałów oraz prezentują różnorodny design. Dzięki temu każda osoba poszukująca słupków drogowych będzie w stanie znaleźć odpowiednio dopasowany model do określonych potrzeb. Słupki uliczne nie tylko dobrze wyglądają, ale także charakteryzują się wysokim stopniem trwałości na zmienne warunki atmosferyczne. To w głównej mierze zasługa zastosowania rury stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo.

Te nieskomplikowane obiekty małej architektury są widoczne w każdym mieście niemal na każdym kroku. Pełnią bardzo istotną rolę, dzięki swoim licznym zastosowaniom. Z tego powodu wynika zróżnicowanie także pod względem nazewnictwa. Słupki uliczne odgradzające uniemożliwiają wjazd pojazdów na dany teren. Dodatkowo mogą być wyposażone w łańcuch, wówczas stanowią znakomite ogrodzenie, najczęściej stosowane do zabezpieczania terenów zieleni. Z naszej oferty można zakupić słupki uliczne w formach retro, które dają niepowtarzalny efekt przy zachowaniu najwyższych standardów estetyki. Mogą być nawet wyposażone w dwie pary uchwytów służących do podczepienia łańcuchów.

Mnogość form, rozmiarów, kształtów słupków miejskich

Wielość rozwiązań, jakie proponują słupki uliczne znajduje swój wydźwięk w palecie produktów do wyboru. W naszej ofercie można znaleźć słupki parkingowe, odgradzające czy też ozdobne, a każde z nich można zakupić w kilku wersjach. Jeśli zależy nam na solidnej konstrukcji, to warto wybrać te stacjonarne z podstawą do zabetonowania. Pod względem wytrzymałości niewiele gorzej wypadają słupki uliczne, które wraz ze stopą są przykręcane do betonu. Inne sposoby montażu, to demontowalne z gniazdem do zabetonowania z zamknięciem wkładką patentową lub uniwersalnym zamkiem trójkątnym. Ostatnią alternatywą są słupki uliczne z wkładką i trzema kluczami w komplecie. Ofertę naszych słupków ozdobnych podzieliliśmy ze względu na ich obwód od Ø60 mm do Ø82 mm oraz modele o kształcie kwadratowym. W przypadku tych ostatnich godnymi uwagi są słupki uliczne barierowe, które można złożyć i schować na równo z powierzchnią, na której się znajduje. Wszystko za sprawą maskownicy, która odpowiada za ten mechanizm. To egzemplarze, które zdecydowanie najczęściej jesteśmy w stanie zaobserwować w naszym najbliższym otocze