Lustra przemysłowe

Lustro przemysłowe pełni niezwykle istotną funkcję w magazynie, jak iw każdej hali zakładowej, po której poruszają się wózki transportowe. Umożliwiają one bezkolizyjny ruch. Lustra są istotną częścią utrzymania bezpieczeństwa pracy. Zróżnicowana oferta i wybór luster przemysłowych pozwala na wybór lustra, który będzie odpowiedni do danej firmy.


Lustro magazynowe w miejscu pracy


Lustro magazynowe to akcesorium, które ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo w miejscu pracy. Dzięki niemu pracownicy przebywający na hali zyskują zwiększone pole widzenia, a przepływ pojazdów i osób może odbywać się bezkolizyjnie.
Nasz sklep oferuje Państwu produkty z tej kategorii, które gwarantują maksymalną odległość obserwacyjną.
Lustro magazynowe pozwala obserwować pewien obszar z bezpiecznej odległości, dlatego świetnie sprawdzą się również w charakterze wyposażenia sklepów, szczególnie tych wielkopowierzchniowych. Mogą stanowić dodatkowe wyposażenie wspierające system monitoringu.
Lustro można zamontować na uchwycie lub wykorzystać do tego celu kołki i śruby. To, co wyróżnia nasze produkty z tej kategorii spośród innych, to fakt, że są one w stanie, dzięki wypukłości, kontrolować skrzyżowanie alejek nawet w trzech kierunkach. Oferowane w naszym sklepie produkty pochodzą od wiodących producentów i charakteryzują się najwyższą jakość wykonania.


Lustro przemysłowe to dobry wybór


Lustra przemysłowe pozwalają zobaczyć nawet to, co dzieje się nawet w najbardziej odległej części magazynu. To samo rozwiązanie sprawdza się także w warunkach drogowych. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, odporne na zarysowania, uderzenia i nieodkształcające się można umieścić przy pasach jezdni. Rozwiązuje także wiele problemów przy kolizyjnych skrzyżowaniach oraz wjazdach na posesje. Lustro przemysłowe podnosi poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu pełnej wierności odtworzenia obrazu. Na szczególną uwagę zwraca ich łatwy i szybki montaż. Dostępne w naszym sklepie internetowym uchwyty wykonane z rury ocynkowanej i z nasadką z tworzywa sztucznego pozwalają na komfortowe zamontowanie lustra prostokątnego.
Lustro przemysłowe z naszej oferty to produkt idealny zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Mamy do zaproponowania lustra okrągłe oraz prostokątne. Mogą się Państwo zdecydować na lustro magazynowe z uchwytem lub dokupić tą część montażową oddzielnie.

Odporne lustro magazynowe o szerokim zastosowaniu


Każde dostępne w naszym sklepie internetowym lustro magazynowe nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. W tym drugim przypadku potwierdza to dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowania UV. Nawet wysokie temperatury w okresie letnim oraz niskie podczas zimy nie są w stanie odkształcić szkła, z którego są wykonane. Możliwe do zakupienia u nas lustro magazynowe o większej trwałości będzie można wykorzystywać przez dłuższy czas. Wsparte uchwytami ze stali nierdzewnej na drodze posłużą na lata. Podobnymi właściwościami może wykazać się lustro przemysłowe, które odporne jest na szron oraz parę. W ciągu dnia jest w stanie absorbować i uwalniać ciepło.
Lustro magazynowe można wykorzystywać w jeszcze szerszym zakresie. Idealnie sprawują się podczas wykonywanych prac budowlanych. Odpowiednio zainstalowane na uchwytach, wysięgnikach są w stanie ułatwić kontrolę podwozi pojazdów czy innych trudnodostępnych miejsc. Jeśli dodamy do tego oświetlenie, to pozyskamy rozwiązanie optyczne nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania są zgodne z obowiązującymi dyrektywami europejskimi, dzięki czemu można je zastosować w przypadku każdego sprzętu, jak i miejsca. Lustro przemysłowe potrafi usprawnić pracę w miejscach o zaostrzonych warunkach bezpieczeństwa. Udostępniane przez nas uchwyty pozwolą na montaż na suficie oraz wielu innych poziomych powierzchniach.