Palety ażurowe

Palety lekkie od maes.pl – bezpieczny transport towarów

Lekkie palety to nasza propozycja dla firm szukających nowoczesnych i solidnych rozwiązań. Są coraz chętniej wykorzystywane ze względu na swoje zalety. Oferowane przez nasz sklep palety zapewniają bezpieczny transport towarów bez względu na jego rodzaj. Tego typu rozwiązanie jest coraz chętniej stosowane przez przedsiębiorców. Korzysta z niego nie tylko przemysł czy rolnictwo, ale również branża spożywcza. Lekkie palety plastikowe pomagają utrzymać wysoki poziom higieny, więc mogą być wykorzystywane do transportu i składowania żywności i artykułów spożywczych.

Zalety lekkich palet:

  • niska cena mała masa własna (na auto dostawcze można zapakować więcej towaru)
  • duża wytrzymałość przystosowane do transportu na całym świecie
  • łatwość w czyszczeniu

Lekkie palety – jakość i atrakcyjna cena

Oferowane przez sklep MAES lekkie palety plastikowe to wygodny i bezpieczny transport towarów. W naszym asortymencie znajdują się palety o wymiarach 80 × 60 cm i 120 × 100 cm. Dzięki temu wybierając odpowiedni rozmiar, można zagospodarować całą powierzchnię auta. Wysoka jakość tworzywa sztucznego, z którego są wykonane, decyduje o ich trwałości. Tego typu palety cechuje duża żywotność. Plastik odporny jest na wahania temperatur i to kolejna oprócz masy własnej przewaga nad paletami drewnianymi.

Oszczędność powierzchni z lekkimi paletami od maes.pl

Nasze palety lekkie zostały wyposażone w specjalne płozy ułatwiające transport. Zostały zaopatrzone w dziewięć lub sześć nóg. Taka konstrukcja ułatwia układanie palet w stosy i pozwala zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się naszą z ofertą lekkich palet oraz do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy w wyborze.