Pojemniki ESD


Pojemniki ESD produkowane zostały z specjalistycznego tworzywa sztucznego przewodzącego ładunki elektryczne dzieli czemu odpowiednie do przechowywania i transportu wszelkich produktów elektronicznych.  Technologia wykonania pojemników ESD sprawia że na ściankach pojemników nie dochodzi do gromadzenia się ładunków elektrostatycznych a istniejące ładunki zostają niezawodnie rozładowane. Ich nieocenioną zaletą jest możliwość ustawiania w stosy, zarówno z pokrywami, jak i bez nich. Oferujemy Państwu pojemniki esd w zróżnicowanych rozmiarach, abyście mogli dostosować wybór do własnych potrzeb.

Pojemniki Euro ESD


Najbardziej popularne o szerokim zastosowaniu pojemniki Euro ESD niezawodne do kompletacji i przechowywania szczególnie w obszarach produkcyjnych, warsztatach oraz jako pomoce transportowe.


Pojemniki warsztatowe RK ESD


Niezastąpione pojemniki do przechowywania części i komponentów na magazynach i warsztatach. Skrzynki RK potocznie nazywane regałowymi idealnie pasują się do standardowych szerokości i głębokości regałów magazynowych.