Pojemniki KLT

Z jakiego materiału są zrobione pojemniki KLT?

Wybór odpowiednich pojemników do zakładu produkcyjnego, magazynu czy warsztatu nie jest nigdy łatwym zadaniem. Jako sklep internetowy maes.com.pl przychodzimy z pomocą! W naszej ofercie znajdują się lekkie, ale bardzo wytrzymałe produkty, których można używać wielokrotnie. Pojemniki KLT wykonane są z polipropylenu i najczęściej znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej.

Jakie są rodzaje pojemników KLT?

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli o różnych właściwościach i zastosowaniach. Przykładowo te składane są znacznie łatwiejsze w magazynowaniu, gdyż ich rozmiar można zmniejszyć o około 70%! Największe rozbieżności wynikają z wyboru wymiarów, dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów. Pojemniki plastikowe KLT są wygodne w składowaniu, gdyż da się je układać w stosy, dzięki wyprofilowanemu dnu.

Ich ręczne przenoszenie ułatwiają wygodne uchwyty, w które są wyposażone. Jako pojemniki z wytrzymałych tworzyw sztucznych, są odporne na temperatury w zakresie od -20 do 100 stopni Celsjusza. Każdy z nich można również odpowiednio oznakować, gdyż mają specjalne miejsce na przyklejenie naklejek z kodami kreskowymi. Pojemniki KLT mają specjalne żebra, które nie tylko wzmacniają konstrukcję, ale także ułatwiają ich przenoszenie w procesach zautomatyzowanej produkcji.

Zalety pojemników plastikowych KLT

Dzięki prostej konstrukcji oraz otworom odpływowym można je bardzo łatwo czyścić. Nie są wrażliwe na działanie promieni UV, cały czas zachowując swoje specjalistyczne właściwości. Zespolone dno zapewnia stabilność – dzięki temu można w środku umieszczać nawet bardzo ciężkie przedmioty. Do pojemników składanych KLT z naszej oferty pasują dedykowane pokrywy, pozwalające na przykrycie ich zawartości na czas transportu.

Wszystkie modele podlegają recyklingowi, więc jest to rozwiązanie niezwykle ekologiczne. Informacje na temat ich utylizacji zawsze udziela producent pojemników. Wykazują się też odpornością na destrukcyjne działanie olejów, niektórych kwasów, a także ługów. W naszej ofercie znajdują się różne warianty kolorystyczne pojemników plastikowych KLT, dające możliwość rozróżnienia poszczególnych produktów oraz lepsze dostosowanie do potrzeb własnych zakładu produkcyjnego.

Uniwersalne pojemniki KLT

Wiele zakładów produkcyjnych chętnie z nich korzysta dlatego, że są dostosowane do umieszczania na paletach. To najlepszy wybór, jeżeli chodzi o zapewnianie najlepszej funkcjonalności, gdyż mają regularne wymiary i dużą kubaturę. Pojemniki KLT skutecznie pomagają zwiększyć efektywność wewnętrznych procesów w firmach produkcyjnych, przestrzeniach magazynowych, a także na czas ich przewozu. Wybierz jeden z naszych produktów najwyższej jakości renomowanych marek w sklepie internetowym maes.com.pl!