Regały na bębny

Specjalistyczne regały do przechowywania kabli nawiniętych na bębny idealne rozwiązanie dla producentów i hurtowni z kablami. Szeroki wybór i możliwość samodzielnego projektu regału poprzez odpowiednie dobranie poszczególnych elementów składowych regału: rama regału, belka usztywniająca, oś do zawieszania bębnów, gniazda osi, elementy centrowania bębnów.
Każdy z wymienionych elementów oferowany jest w wielu wariantach, począwszy od wysokości i głębokości ram regałów, długości belek usztywniających, średnicy osi do zawieszania bębnów a skończywszy na średnicy elementów centrowania bębnów. Tak duży wybór elementów ma służyć naszym klientom do wybrania odpowiedniego wariantu dla ich regału. W przypadku wątpliwości co do ilości i rodzaju elementów zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi technicznej, który udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w konfiguracji.


Regały na ciężkie i lekkie bębny


W zależności od ciężaru i wielkości można skonfigurować taki regał, gdzie bębny kablowe będą zawieszone na osiach na środku półki. Natomiast gdy, wykorzystamy ukośne ramy regału, wtedy bębny zostaną umieszczone w części przedniej regału. Pierwsze rozwiązanie dedykowane jest do ciężkich i średnich bębnów z kablami, gdzie obsługa wymaga często użycia wózka widłowego, drugie rozwiązanie to bębny lekkie, które z powiedzeniem mogą być obsługiwane ręcznie.