Regały na opony


W zróżnicowanej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również regały przystosowane do przechowywania opon samochodowych. Szerokość regałów na opony jest dostosowana do przechowywanego towaru, natomiast wysokość i głębokość można wybrać wedle własnego uznania. Ocynkowany modułowy regał zapewnia oszczędność miejsca na przechowywanie opon i kół.

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pojedynczym stojakiem, czy całym magazynem opon zapewniamy, że w każdej z tych opcji regały gwarantują bezpieczne ich przechowywanie. . Półki regałów mają zaokrąglone poprzeczki, których kształt jest precyzyjnie skoordynowany z okrągłością opon i kół. Dzięki przechowywaniu w pozycji pionowej i zwiększeniu ciśnienia powietrza o 0,5 bara, opony są optymalnie magazynowane i po zdjęciu z regału nadają się do użytku bez konieczności dodatkowych testów.
Z uwagi na swoją modułową budowę można je dowolnie i w każdym czasie rozbudować lub złożyć.

Indywidualny kolor regałów na opony


Aby uzyskać wyrafinowane wzornictwo salonów w salonach samochodowych, czy też odświeżyć wizerunek warsztatu samochodowego regał na opony można pomalować na wybrany kolor, który harmonijnie wpasuje się w przestrzeń wystawienniczą lub roboczą. Oferujemy prawie każdy kolor z palety RAL . Malujemy regały metodą proszkową, zachowując jak najwyższą dbałość o estetyczne wykończenie. Dzięki dokładnemu pokryciu regałów farbą powierzchnia półek staje się odporna na uderzenia i zarysowania.

Odpowiednio dopasowane regały na opony

Odpowiednio dopasowany regał na opony samochodowe sprawi, że w Państwa magazynie już nigdy nie zabraknie miejsca na przechowywanie sezonowego ogumienia i zawsze będzie w nich panował porządek. 

 Aby w pełni wykorzystać potencjał i zalety regałów na opony należy przestrzegać pięciu zasad prawidłowego przechowywania opon:

Zasada 1. Zaznaczyć koła przed demontażem, na przykład: PT (prawy tył), LP (lewy przód) itp.

Zasada 2. Sprawdzić opony pod kątem uszkodzeń i ciał obcych na bieżniku. Jeśli z boku opony znajdują się wgniecenia oznacza to, że została ona uszkodzona. 

Zasada 3. Sprawdzić głębokość bieżnika opon. Obowiązująca minimalna głębokość bieżnika opony w Europie wynosi 1,6 mm.

Zasada 4. Przechowuj opony w możliwie chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego. Dzięki temu guma opon zachowa elastyczność.

Zasada 5. Opony nie powinny mieć kontaktu z olejem, smarem lub rozpuszczalnikami.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego. Jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji lub pomocy, w konfiguracji regałów nasz dział techniczny chętnie przygotuje stosowaną propozycję. Dla większych zamówień oferujemy specjalny system rabatów. Zapytaj o ofertę.