Regały półkowe

Wśród wyposażenia magazynu znaleźć powinny się regały półkowe, bez których zachowanie porządku staje się niemal niemożliwe. Brak porządku oznacza natomiast dezorganizację pracy, mogącą prowadzić nawet do paraliżu magazynu. Oferowane przez nas regały półkowe to solidne meble wykonane ze stali, odporne na wilgoć i skrajne temperatury. Sprawdzają się jako przechowalnia dla pojemników magazynowych, jak i towarów nieopakowanych. Meble te służą m.in. jako regały na kable, opony i wiele innych specyficznych towarów.

Regały półkowe rozwiązaniem dla każdego typu magazynu

Sposobem na wprowadzenie porządku w każdym typie magazynu jest zastosowanie regałów półkowych. Ich konstrukcja pozwala na ekonomiczne wykorzystanie każdego centymetra wolnej przestrzeni. Regały półkowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wykazują zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, odkształcenia. W naszym sklepie internetowym można zakupić te stabilne konstrukcje o estetycznym wyglądzie w atrakcyjnych cenach. Na budowę nośną systemu półek składa się rama, która jest wykonana z wytrzymałego profilu zamkniętego. Precyzyjnie wykonane spawy laserowe oraz głębokie tłoczenia wpływają na dużą nośność regału nawet do 5000 kilogramów!

W standardzie użytkownicy mogą zamocować cztery kondygnacje półek. Wielofunkcyjny system zaczepów w dowolnych kombinacjach pozwala na ich dostosowanie do indywidualnego zapotrzebowania. Dodatkowo półki o różnych głębokościach pozwolą na efektywne zagospodarowanie magazynu. Wykonane z blachy ocynkowanej regały półkowe dają dowolną możliwość rozbudowy. W mgnieniu oka poprzez montaż wtykowy półek bez użycia śrub można błyskawicznie wpłynąć na lepszą organizację w magazynie. Zabudowa może wznosić się aż pod sam dach, wykorzystując w ten sposób pomieszczenie maksymalnie.

Oferta systemów przechowywania dla produktów o zróżnicowanych gabarytach

Regały półkowe są w stanie pomieścić niemal każdy rodzaj towaru. Czy to ręczny towar w opakowaniach czy w pojemnikach, to tak naprawdę będziemy w stanie przechowywać na półkach wszystko, co zechcemy. Warto wówczas pomyśleć o dodatkowym wyposażeniu swojego magazynu, w postaci specjalnych pojemników plastikowych czy specjalnych szuflad. W końcu doskonały magazyn, to pierwszy krok ku doskonałej organizacji pracy. W ramach współpracy z nami, jesteśmy w stanie zagwarantować efektywne rozwiązania oraz stworzenie projektu magazynu. Doradztwo oraz profesjonalna obsługa, o to wszystko zadbają nasi pracownicy.

Regały wtykowe to konstrukcje, których wysyłkę możemy zrealizować szybko i bez zbędnych komplikacji. Przypatrując się efektownemu wyglądowi słupów i półek można zapewnić sobie doskonałe warunki do magazynowania Nasza bogata oferta i profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy nasz klient jest zadowolony z osiągniętych rezultatów w swoim magazynie.

Produkcja naszych regałów odbywa się w Niemczech zgodnie z normami DIN EN ISO 9001:2008 z zakresu urządzeń magazynowych i zakładowych. Fabryka regałów jest użytkownikiem certyfikowanego systemu zarządzania energią, zgodnego z normą DIN ISO 50001 przez co aktywnie wspiera środowisko. Regały posiadają gwarancję jakości Niemieckiego Instytut Jakości i Certyfikacji e.V. - RAL-RG 614/1. Dodatkowo fabryka jest regularnie kontrolowana i sprawdzana przez niezależny urząd ds. kontroli materiałów MPA-NRW GS w Dortmundzie (Gepruefte Sicherheit).