Znaki podłogowe

 

Znaki podłogowe to innowacyjny sposób komunikacji wewnętrznej, który nie tylko jest prosty w zastosowaniu, ale również oczywisty w stosowaniu.
Znaki podłogowe od Maes wykonane są z odpornego materiału wytrzymującego tysiące kroków, ruch maszyn przemysłowych, ciężkie warunki, takie jak ekstremalne gorące i zimne, żrące wycieki chemiczne, pękanie, odpryski i zużycie każdego dnia.
Łatwa instalacja peel-&-stick sprawia, że znaki te są prostym, logicznym wyborem.

Wybór znaków podłogowych

Mnogość oferowanych znaków podłogowych w sklepie Maes sprawia, że każda branża i firma znajdzie znak odpowiedni do swoich potrzeb.
Oferujemy znaki w różnych rozmiarach od 30 cm do 80 cm oraz o różnorodnej treści. Nasza oferta obejmuje różnorodne kategorie znaków.

  • Znaki stop nakazujące zatrzymanie się, nakazujące wykonanie lub zaniechanie wykonania czynności określonej na znaku.
  • Znaki ostrzegawcze o kształcie żółtego trójkąta z czarną obwódką pełniące funkcję informacyjną o zagrożeniu.
  • Okrągłe znaki bezpieczeństwa – o różnorodnej tematyce i kolorystyce począwszy od funkcji informacyjnych, a skończywszy na ostrzegawczych z zakazujących.
  • Prostokątne znaki bezpieczeństwa dostępne w sześciu rozmiarach o charakterze informujących, nakazującym lub zakazującym.
  • Znaki krunkowe o charakterystycznym kształcie strzałki wskazujące kierunek i zawierające przekaz informujący lub nakazujący. Dostępne w czterech kolorach: żółtym, niebieskim, czerwonym i zielonym.

  • Oznaczenia strony otwierania drzwi w siedmiu wariantach rozmiarowych i czterech wariacjach kolorystycznych.

Znaki podłogowe na zamówienie


Jeżeli nie ma znaku, który spełnia Państwa wymagania, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Wykonamy dla Państwa każdy znak w wersji personalizowanej zgodnie z Państwa wzorem graficznym i wymaganych wymiarach.