Meble metalowe - elastyczne i praktyczne

Meble metalowe od lat nie wychodzą z mody. Nic dziwnego - łączą w sobie funkcjonalność i świetną estetykę, dzięki czemu nie musisz wybierać między względami praktycznymi a atrakcyjnym wystrojem urządzanej przestrzeni. Dowiedz się więcej o metalowych meblach i sprawdź, dlaczego warto wyposażyć w nie biuro, przestrzeń użytkową czy magazyn.

Dlaczego warto wybrać meble metalowe?


Meble metalowe cieszą się niezmiennie ogromnym powodzeniem, ze względu na łączenie w sobie wielu niezwykle praktycznych cech. Niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć biuro, magazyn, przychodnię czy przedszkole, wykonane z metalu szafy, regały i półki sprawdzą się doskonale. To rozwiązanie wyjątkowo uniwersalne, znajdujące swoje zastosowanie w projektach z wielu branż.


Metal jest materiałem wyjątkowo trwałym i odpornym na różnego rodzaju zniszczenia. Z tego względu nadaje się nawet do przechowywania w wyjątkowo trudnych warunkach np. w chłodnych magazynach. Kupując meble metalowe, możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez wiele lat, nie tracąc swoich walorów. Co więcej, ich czyszczenie jest wyjątkowo proste - to cenna zaleta zwłaszcza w przypadku mebli sklepowych lub mebli do szatni. Szafy i regały metalowe cechują się również dużą wytrzymałością, a ich nośność jest naprawdę imponująca. Jednocześnie pozostają stabilne i nie stwarzają zagrożenia dla użytkowników.

Szafa schowkowa na cokole

Meble metalowe - nie tylko praktyczne, lecz również estetyczne


Zastanawiając się nad wyborem mebli do biura, szatni czy magazynu, warto zwrócić uwagę również na estetykę. Dotyczy to zwłaszcza aranżowania przestrzeni, w których klienci lub użytkownicy danego budynku będą mieli bezpośrednią styczność z tymi meblami.


Meble metalowe doskonale łączą funkcjonalność z estetyką. Dostępność szerokiej gamy kolorów oraz minimalistyczne wykończenie sprawiają, że bez problemu znajdziesz model perfekcyjnie dopasowany do konkretnej przestrzeni - zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej lub wręcz industrialnej.

Meble metalowe do szatni


W naszym sklepie maes.com.pl znajdziesz szeroką gamę praktycznych mebli metalowych, idealnych do zastosowania w szatni. Za ich pomocą urządzisz w komfortowy sposób niewielką szatnię w biurze, szatnię w klubie fitness czy na basenie, szatnię przedszkolną lub szkolną.


Metalowa szafa ubraniowa do szatni stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób organizujących szatnie pracownicze. Duża pojemność, stabilna konstrukcja, dostępność przestrzeni z półką i haczykami na ubrania zapewniają wygodę i odpowiednią ilość miejsca dla każdego pracownika. Szafy zamykane są na klucz, co pozwala na skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą w miejscu pracy. Praktyczne szafy na odzież brudną i czystą usprawniają codzienne funkcjonowanie i zwiększają komfort osób pracujących w miejscach wymagających założenia odzieży roboczej.


Kolejnym ciekawym rozwiązaniem do szatni jest metalowa szafa skrytkowa. Niewielkie schowki zamykane na zamki cylindryczne to funkcjonalna opcja, często stosowana w placówkach edukacyjnych, sportowych i innych. Tego rodzaju szafa zapewnia praktyczne i łatwe w obsłudze skrytki dla wielu osób jednocześnie, oszczędzając sporo miejsca, a zarazem gwarantując pełne bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

Meble metalowe do przechowywania dokumentów


Mamy dla Ciebie także szeroki wybór mebli metalowych do przechowywania dokumentów, których nie może zabraknąć w żadnym biurze. Umożliwiają uporządkowanie dokumentów, ich wygodne przechowywanie oraz skuteczne zabezpieczenie - w przypadku wyjątkowo ważnej dokumentacji możesz sięgnąć po szafy metalowe na dokumenty o podwyższonym stopniu ognioodporności.


Najbardziej uniwersalnym wyborem będą szafy metalowe do biura z półkami, na których ustawić możesz segregatory czy teczki. W przypadku niewielkich biur świetnie sprawdzą się modele żaluzjowe, posiadające drzwi przesuwne - to duża oszczędność przestrzeni. Dzięki dostępności wielu wymiarów i opcji, bez problemu znajdziesz mebel idealnie wpasowany w konkretne wnętrze.


Doskonałym wyborem okaże się z pewnością szafa kartotekowa, umożliwiająca komfortowe przechowywanie dokumentacji w standardowych rozmiarach - wiszących kartotek, teczek oraz innych dokumentów. To mebel nieoceniony w każdym archiwum, miejscu przechowywania akt osobowych, kart pacjentów itp. Głębokie wysuwane szuflady pozwalają na łatwe uzyskiwanie dostępu do dokumentacji, która magazynowana jest w przejrzysty sposób, dzięki możliwości opisania poszczególnych akt. Szafy wyposażone są w zamek cylindryczny, zapewniający bezpieczeństwo danych.

Metalowa szafa kartotekowa

Powrót