Ograniczniki skrajni drogi

Ograniczniki skrajni drogi na maes.com.pl

Ograniczniki skrajni drogi to dodatkowe poziome lub pionowe oznakowanie linii ciągłej na drogach. Wykorzystywane są również do wyznaczania pasa drogowe i w miejscach zwężania się jezdni. Stosuje się również je powszechnie w miejscach, gdzie występują czasowe zmiany organizacji ruchu. Ograniczniki drogowe to alternatywa dla malowanych poziomych oznakowań. Wyposażone są w elementy odblaskowe. W naszej ofercie znajdują się solidne i wysokiej jakości ograniczniki skrajni. Sprawdź już teraz nasz asortyment! W razie pytań chętnie służymy pomocą i doradzimy.

Ograniczniki skrajni drogi U21 i U22– nowoczesne rozwiązanie

Tego typu oznaczenie jest coraz częściej stosowane na polskich drogach. Służby drogowe ograniczników drogowych U21 i U22 używają przede wszystkim do oznakowania podwójnej linii ciągłej oraz miejsc, gdzie jezdnia jest zwężana. Często widuje się je również tam, gdzie remontowane są drogi i konieczna jest tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Ograniczników skrajni używa się również do oznakowania pola martwego. Elementy są łatwe w montażu. Sposób mocowania nie ingeruje i nie uszkadza powierzchni. To ogromna zaleta. Nasze ograniczniki skrajni drogi wykonane są z elastycznego i lekkiego materiału. Oferujemy je w kolorze białym, dwustronnie oklejona biało-czerwonymi odblaskowymi pasami. Są uniwersalne (wersja prawo i lewo). W skład ogranicznika wchodzi:

  • trzpień montażowy do gniazd o wymiarach 60 mm x 60 mm, który pasuje do wszystkich stóp do zapór tymczasowych,
  • adapter służący do montażu lamp ostrzegawczych.

Montaż ograniczników drogowych

Oferowane przez nas ograniczniki skrajni drogi są przeznaczone do zamontowania na specjalnych, dedykowanych i stopach drogowych. Dzięki temu, po wykonaniu swojego zadania mogą zostać z łatwością przeniesione do innego miejsca, gdzie są potrzebne. W naszym sklepie znajdują się ograniczniki skrajni wyposażone w wysokiej jakości folie. Dzięki temu są widoczne nawet w warunkach ograniczonego widzenia i cechują się dużą odblaskowością. Nasze ograniczniki są również przystosowane do montażu na nich specjalnych lamp drogowych, które poprawiają bezpieczeństwo i dodatkowo ostrzegają kierowców przed niebezpieczeństwem ze znacznej odległości.

Transport ograniczników skrajni drogi

Ograniczniki skrajni drogi są lekkie i łatwe w transporcie. To ich ogromna zaleta. To nie wszystko. W naszym sklepie maes.com.pl mamy specjalną paletę do magazynowania i transportu ograniczników skrajni drogi. Palet pomieści do 80 paneli. Dzięki niej można zaoszczędzić sporo miejsca w trakcie transportu i magazynowania. Paleta to solidna, metalowa konstrukcja odporna na uszkodzenia i korozje. Oferujemy ją w atrakcyjnej cenie, a przy większych zakupach można liczyć na wysoki rabat.