Malowanie linii

Znakowanie poziome magazynów to istotny element w efektywnie zorganizowanej przestrzeni magazynowej i produkcyjnej. Malowanie linii to standard wszędzie tam, gdzie chcemy zachować porządek i bezpieczeństwo, wspomagając tym samym efektowność pracy pracowników.
Jednym ze sposób znakowania poziomego jest wyznaczanie linii i pasów na podsadzce za pomocą farb przystosowanych do tego celu.. Szybkim i skutecznym sposobem malowania linii jest wykorzystanie półautomatycznych, obsługiwanych ręcznie urządzeń malujących.. Takim urządzeniem jest wózek do malowania linii. Wózki szybko i precyzyjnie pomogą w precyzyjnym oznaczeniu przestrzeni wyznaczonej do tego celu.
Dzięki wózkom do malowania linii można namalować linie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wózki są wykorzystywane do malowania oznaczeń liniowych na: magazynach, halach produkcyjnych, parkingach, drogach, boiskach szkolnych i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wyznaczenia linii, granic czy punktów orientacyjnych.


Wózek do malowania linii

Wózek do malowania linii z naszej oferty to urządzenie, które niezawodnie pomoże sprostać namalowaniu linii i innych oznaczeń poziomych na magazynie. Dzięki wózkom do malowania linii z oferty MAES przy wykorzystaniu najwyższej jakości farb PROline można szybko i łatwo zidentyfikować obszary ruchu wewnątrz i na zewnątrz. Do obsługi wózka nie są potrzebne specjalistyczne umiejętności, jego obsługa i prowadzenie jest intuicyjne i precyzyjne. Oznaczenia farbą PROline od Maes są trwałe i ekonomiczne.
Wózek do malowania jest gotowy do użycia od pierwszej chwili, nie wymaga skomplikowane go montażu, a praca z nim jest szybka i precyzyjna. Zmiana koloru nie wymaga czyszczenia, a mechanizm wózka do malowania linii umożliwia ustawienie szerokości skoku między 50 mm - 75 mm lub 75 mm – 100 mm w ciągu dwóch sekund.
Konstrukcja wózka pozwala na prowadzenie go i malowanie linii nawet w najbardziej niedostępnych czy trudnych do malowania miejscach np. blisko ścian, maszyn czy palet.


Zestaw do malowania linii

Oferujemy gotowe zestawy startowe do malowania: zestaw do malowania linii od 50 mm do 75 mm i zestaw do malowania linii od 75 mm do 100 mm. W skład obu zestawów wchodzą: wózek, 2 puszki farby w kolorze żółtym lub białym do wyboru, sznurek do wyznaczania linii z mechanizmem zwijania i kreda do narysowania linii wzdłuż sznurka.
Zestaw do malowania linii można uzupełnić o dowolną ilość i kolor farb wybranych z naszej oferty.

Uzupełnieniem naszej oferty jest ręczny przyrząd do malowania linii to nasza oferta rozwiązująca problem przy znakowaniu za pomocą szablonów lub ręcznemu znakowaniu posadzek i ścian w magazynach.


Montaż i instrukcja użytkowania


Wózek do malowania linii wymaga samodzielnego montażu. Dostarczamy wózek w trzech częściach wraz niezbędnymi śrubami do skręcenia. Wysoka jakość wykonania każdego z elementów sprawia, że montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Złożenie wózka skalda się z czterech etapów i zajmuje 5 minut. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu instruktarzowego na:

https://www.facebook.com/biuromaes/videos/465939437532894/

Farba do malowania ProLine dla wymagających

Oferowane przez nas farby są wydajne, wysoce nieprzezroczyste, odporne na ścieranie, odporne na chemikalia i przylegają do praktycznie wszystkich podłóg takich jak beton, asfalt, smoła, metal i płytki. W zależności od podłoża wydajność naszych farb to 50-90 m przy szerokości linii 50 mm. Farby są szybkoschnące i przykazane dla środowiska, gdyż zawierają przyjazny dla środowiska propelent.
W nasze ofercie występuje aż osiem kolorów do wyboru: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony, szary, czarny.