Ogrodzenia wykopów

Ogrodzenie wykopów – barierki składane

Bariery składane są zazwyczaj zaprojektowane do otaczania mniejszych wykopów lub otwartych włazów. Pomagają chronić pracowników i osoby postronne przed wpadnięciem do otwartego włazu lub wykopu pod infrastrukturę gazową, kanalizacyjną, elektryczną lub telekomunikacyjną. Bariery składane po złożeniu mają niewielkie rozmiary. Dlatego są idealne do użytku przez firmy użyteczności publicznej i serwisowe, ponieważ można je łatwo transportować w aucie dostawczym. Pozostaje dużo miejsca na narzędzia. Nasze bariery do ogradzania wykopów można spotkać w całym kraju, jak stoją na straży bezpieczeństwa.

Trwałe i solidne barierki do ogradzania wykopów

W przypadku mniejszych wykopów lub zastosowania wokół otwartych włazów idealne są barierki ochronne wzmocnione, lub zestaw barierowy Gardian. Pierwsze wykonane są z metalu, a drugie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na barierkach został umieszczony szeroki odblask, dzięki czemu barierka jest z daleka widoczna. Wysokość to 1 m, a bok od 2 do 2,5 metra. Wszystkie nasze składane barierki wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne. Dzięki temu nie blakną, nie odbarwiają się ani nie kruszą na słońcu. Nadają się również do pracy w trakcie deszczu, śniegu i mrozu. Na nasze produkty udzielamy gwarancji, a przy większych zakupach oferujemy atrakcyjne rabaty.

Ogrodzenie wykopów — łatwy transport

Ogrodzenia wykopów można układać na paletach w celu łatwego transportu. Rozebrane i układane w stosach zajmują niewiele miejsca i dużo się ich zmieści w aucie dostawczym. Nasze barierki są również lekkie. W szczególności te wykonane z tworzywa sztucznego. Z prawidłowym ich rozstawieniem poradzi sobie nawet jedna osoba. To oszczędność czasu i pieniędzy.