Ochrony słupów hali

Ochrony słupów hali

Ochrony słupów w halach produkcyjnych to ważny i potrzebny element każdej hali produkcyjnej i magazynu.
Nasze ochrony to idealne zabezpieczenie przed kolizją, które chronią wsporniki w narożnikach, przejściach magazynów i innych obszarów gdzie mamy do czynienia z ruchem dostawczym. Ochrony słupów mogą być również stosowane jako zabezpieczenie przed kolizją z maszynami i liniami produkcyjnymi.
W przypadku regałów wysokiego składowania osłony antykolizyjne to nie tylko zabezpieczanie ale również obowiązek wszędzie tam gdzie do pracy wykorzystywane są wózki widłowe.

Elastyczne ochrony słupów 


Nasz ochrona słupa wykonana z polietylenu to jedno z najbardziej uniwersalnych i szybkich i rozwiązań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa słupom hali. Wykonany z najwyższej jakości polietylenu MDPE, który cechuje się bardzo dobrą udarnością i elastycznością również w niskich temperaturach w charakterystycznym żółtym kolorze to idealne zabezpieczenie słupów regałów i hal. Szybki montaż i demontaż tego typu ochrony to niewątpliwie ważny atut szczególnie w przypadku planowanych zmian na magazynach i halach i bardzo pomocna cecha podczas corocznych kontroli magazynów.
Należy jednak pamiętać, że zgodnie z przepisami prawa elementy ochrony przed kolizją, które są połączone ze wspornikiem regału, nie mogą być stosowane w obszarze narożnym lub w przejazdach. W tym przypadku zalecamy ochrony chroniące przed kolizją ze stali, które również znajdują się w naszej ofercie.

 

Duży wybór osłon słupów w Maes


Bariery ochronne stalowe oferowane przez sklep Maes dostępne są w wielu wariantach i rodzajach.
Jeżeli na naszej nie stronie nie znalazłeś odpowiedniego wariantu skontaktuj się z nami znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Znamy nasze produkty i chętnie pomożemy nawet przy najbardziej skomplikowanych projektach.