Odbojnice przemysłowe i magazynowe

Bariery ochronne są stosowane w wielu obiektach, szczególnie budowlanych, ale nie tylko. Spełniają funkcję zabezpieczenia przed kolizjami. Wydzielają bezpieczne strefy ruchu, jak i określają ciągi komunikacyjne. Oferowana przez Maes szeroka gama rozwiązań ze stali lub tworzywa sztucznego odbojników ochronnych może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.


Bariery ochronne to innowacyjne rozwiązania najwyższej jakości


Przedsiębiorstwa muszą zapewnić bezpieczeństwo nie tylko swoim pracownikom, ale również innym osobom przebywającym na terenie lub w pobliżu ich firmy, dlatego muszą zaopatrzyć się w odpowiednie do tego celu urządzenia i akcesoria. W naszym sklepie posiadamy innowacyjne bariery ochronne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nie tylko spełniają one wszelkie obowiązujące normy, ale przede wszystkim są niezwykle wytrzymałe. Właśnie ta cecha pozwala im przetrwać nawet w ekstremalnych warunkach.
Sklep MAES oferuje Państwu poniżej możliwe do przykręcenia bariery ochronne o różnym stopniu zachowania bezpieczeństwa. Znajdziecie tutaj zarówno produkty o kącie 90 stopni, jak i takie, które zabezpieczają obiekty z dwóch stron. Bariery wykonano z wysokiej jakości profili stalowych. Żółto-czarny kolor elementów sprawia, że są one widoczne nawet w świetle o niewielkim natężeniu. Proponowane przez nas sprzęty są łatwe w montażu, dzięki czemu samodzielna instalacja barier jest prosta i szybka.


Barierki magazynowe


Barierki magazynowe rozwiązaniem na zabezpieczenie przestrzeni przemysłowej. Odboje magazynowe stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego obiektu przemysłowego. Są w stanie zabezpieczyć przed uszkodzeniami naroża regałów magazynowych, a także maszyny czy elementy konstrukcyjne hal. Barierki magazynowe sprawdzają się, gdy należy wygrodzić miejsca parkingowe lub postojowe czy też stanowią granice ciągów komunikacyjnych. To także skuteczne zabezpieczenie, gdy ktoś wykona nieprawidłowy manewr wózkiem paletowym czy innym pojazdem. Tego typu rozwiązanie sprawdza się także na parkingach wielopoziomowych czy w garażach podziemnych.
Dostępne w naszej ofercie barierki magazynowe są zabezpieczone przed korozją, ponadto można z nich korzystać przez długi czas, praktycznie nic nie jest w stanie je zniszczyć. Są malowane proszkowo na żółto z czarnymi pasami ostrzegawczymi. Ich powierzchnia nie traci dobrego wyglądu nawet w przypadku kilku uderzeń. Jeśli chodzi o sposób montażu nasze odboje magazynowe można podzielić na dwie podgrupy. Pierwsze z nich można przykręcić za pomocą kotew, a drugie należy zabetonować. Właściwie zamontowane będą skutecznie absorbować energię, która wywołana jest przez uderzenia mechaniczne. Odboje magazynowe wysokiej jakości można zakupić u nas w bardzo korzystnych cenach, dlatego warto się na nie zdecydować.


Odboje magazynowe i sposoby na ich wykorzystanie


Produkty z tej kategorii w naszym sklepie internetowym są optymalnym rozwiązaniem do zapewnienia bezpieczeństwa poruszania się pieszych, wózków. Doskonale wiemy, że nie zawsze na etapie projektowania magazynu można stworzyć bezkolizyjne trasy. Organizacja ruchu w halach magazynowych przy maksymalizacji bezpieczeństwa pracowników czy infrastruktury magazynowej może być zrealizowana poprzez odboje magazynowe. Szlaki piesze wyznaczone przez nie pozwolą na uniknięcie przykrych zdarzeń losowych. Zabezpieczenie wejść, wyjść z pomieszczeń socjalnych, budynków pozwoli na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i komfortu pracowników.
Barierki magazynowe pełnią także istotną rolę w zabezpieczaniu konstrukcji magazynowych. Mogą być osłoną regałów z wysokiej jakości polietylenu lub mogą stanowić ochronę dla słupów hali, bram wjazdowych, do stosowania na zewnątrz lub wewnątrz budynków. Mogą być widoczne nawet przy słabym świetle, stanowić uzupełnienie dla liniowych barierek. Odboje magazynowe pozwalają na stworzenie z pojedynczych elementów dobrze wyglądających zabezpieczeń ciągów komunikacyjnych zgodnych z obowiązującymi normami.

Odbojniki ochronne – d-flexx Alfa


Na szczególna uwagę zasługują nowoczesne odbojniki ochronne wykonane z tworzywa sztucznego d-flexx typ Alfa. Cechą , która wyróżnia te odbojniki ochronne jest ich modułowy system, który pozwala dopasować je do każdej wielkości słupa bez konieczności montażu podłogowego. Do montażu tego typu osłon potrzeba nie jedynie jedna osoba, która nie potrzebuje specjalistycznego szkolenia. Montaż odbojników ochronnych d-flexx jest prosty i intuicyjny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Jeśli pojawią się wątpliwości, nasz Dział Obsługi Klienta, udzieli Państwu odpowiedzi na pytania i pomoże wybrać odpowiedni komplet zabezpieczeń, który będziecie mogli użytkować przez wiele lat.