Pojemniki regałowe

Pojemniki regałowe do Twojego magazynu

Skuteczne magazynowanie wymaga odpowiedniej organizacji przestrzeni. Nie tylko za pomocą regałów, ale również odpowiednich pojemników oraz właśnie przestrzeni do porządkowania w niej pojedynczych artykułów, warto porządkować i organizować magazyny, biura i inne pomieszczenia tego typu. Praktyczne pojemniki przydadzą się m.in. podczas komisjonowania, ale nie tylko. Pojemniki z tej kategorii są pojemnikami jednolitymi kolorystycznie, różnią się jednak zarówno wymiarami oraz pojemnością, jak i rodzajem zastosowanych ostatecznie w poszczególnych pojemnikach pokryw. Pojemniki do regałów są dzięki temu wyjątkowo praktyczne i dostosowane do zróżnicowanych powierzchni i wymiarów półek, a także – wyjątkowo poręczne. Łatwo można wysuwać je, podobnie jak szuflady, a ich struktura pozwala na bardzo łatwe segregowanie drobnych przedmiotów. Charakterystyczne, podłużne pojemniki w różnych wersjach kolorystycznych także pomogą odpowiednio zorganizować magazyn. Są dobrze widoczne na klasycznych, magazynowych regałach i łatwo jest je uporządkować i opisać.

Jak dobrać pojemniki do regału?

Regał magazynowy, który cechuje się tym, że dostęp do każdej półki mamy praktycznie od każdej strony, w przeciwieństwie np. do regałów, jakie ustawiamy w swoich domach, przeznaczonych na książki, zabawki itp. Domowe regały posiadają „tylną” ściankę oraz „boki”. Regał magazynowy to regał, w którym właściwie trudno określić jego „przednią”, „tylną”, „prawą” czy też „lewą” stronę, a patrzeć można na niego z różnorodnej perspektywy. Pojemniki na regał od maes.com.pl są przystosowane do ich ustawiania na półkach w taki sposób, aby właśnie od każdej możliwej strony był do nich dostęp. W związku z tym bardzo łatwo można poustawiać je zarówno rzędem, jak i np. po dwóch stronach półki w ten sposób, aby od zewnątrz był swobodny dostęp do ich frontów. Same zaś fronty mogą również zostać zorganizowane w sposób możliwie najbardziej dogodny dla użytkowników pojemników.

Praktyczne pojemniki na regały magazynowe

Zarówno pełne pokrywy jak i fronty takich pojemników mogą przybierać różne formy. Począwszy od przezroczystych pokryw przeciwkurzowych, poprzez drobne, przednie okienka po specjalistyczne, perforowane etykiety. O ile te pierwsze pozwalają przede wszystkim na kontrolę zawartości pojemników bez konieczności ich otwierania, to etykiety można dodatkowo umieszczać na elementach typu „okienka” celem dokładnego oznaczenia zawartości. Wstępnie perforowane etykiety na pojemniki do regałów przystosowane są zarówno do druku atramentowego, jak i laserowego. Dzięki temu opiszesz etykiety zarówno przy użyciu urządzeń do druku, jak i ręcznie. Profesjonalne etykiety magazynowe do pojemników są jednocześnie przystosowane do użytku w magazynowych drukarkach. Ich uniwersalny i praktyczny charakter sprawia, że mogą być z powodzeniem stosowane i w magazynach, i w biurach, i w szeregu innych miejsc oraz okoliczności. Zamawiając zatem nawet 900 etykiet prawdopodobnie zużytkujesz je relatywnie szybko, nawet nie planując wcześniej zakupu największego opakowania zbiorczego.

Pojemniki na regały o różnorodnych parametrach

Plastikowe pojemniki podzielone są także na segmenty, przez co również z łatwością można dzielić pojemniki od wewnątrz. Za pomocą dostępnych osobno rozdzielaczy, zarówno podłużnych jak i poprzecznych, większy, zbiorczy pojemnik może zatem stworzyć zespół znacznie mniejszych komór, w których łatwo jest przechowywać np. drobne produkty takie jak: guziki, śrubki czy też inne tego rodzaju akcesoria z różnych branż. W pojemnikach na regały magazynowe trzymać można w związku z tym drobiazgi, większe przedmioty, ale także, ewentualnie, nawet produkty o płynnej czy żelowej konsystencji. Podłużne pojemniki bardzo dobrze przylegają do siebie ustawiane w rzędach obok siebie jak i jeden na drugim, dzięki czemu łatwo zagospodarujesz jak największa przestrzeń na magazynowych regałach. To zatem rozwiązanie nie tylko optymalne pod względem praktycznym, ale również – wysoce ekonomiczne.

Pojemniki na regał do magazynu i nie tylko

Magazyn firmowy to pierwsze miejsce, które przychodzi na myśl na widok pojemników. Są one jednak na tyle praktyczne, że mogą sprawdzić się także w innych warunkach. Np. w domowej piwnicy czy na strychu. Niezależnie od tego co i gdzie przechowujesz – rozważ wykorzystanie w tym celu pojemników magazynowych ustawianych na regałach. Oprócz wygody przechowywania, są one również łatwe w utrzymaniu w czystości. Pojemniki do regałów można ustawiać nie tylko na półkach, ale także na innych powierzchniach organizując je w dowolny sposób, ale także – wyposażyć w specjalistyczne akcesoria, inne niż plastikowe pokrywy czy fronty, takie jak chociażby pałąki zabezpieczające ułatwiające ich przenoszenie.