Regały magazynowe

Regały półkowe, regały magazynowe, regały archiwalne

Przeglądając naszą ofertę regałów, z pewnością trafią Państwo na produkty spełniające Wasze oczekiwania. Posiadamy bowiem różnego rodzaju regały do samodzielnego złożenia. Wśród nich są regały przeznaczone głównie na pojemniki magazynowe, jak również konstrukcje z atestami do magazynowania żywności. Dzięki naszym regałom znajdą Państwo miejsce na wszystkie pojemniki regałowe oraz towary przetrzymywane luzem. Ponadto, pragniemy podkreślić, że regały z naszej oferty sprawdzają się nie tylko w magazynach. Oferujemy również regały na opony, czy też na segregatory – idealne do archiwum.

Regały magazynowe do najbardziej uniwersalnych zastosowań przemysłowych

Oferowane przez nas regały magazynowe należą do podstawowych i najprostszych elementów, które umożliwiają odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. Ich różnorodność pozwala na składowanie towarów spaletyzowanych, jak i tych o mniejszych gabarytach. Proponowane produkty to najtańsze możliwe systemy do uporządkowania magazynu. Pozwalają na dopasowanie się do zmieniających się potrzeb oraz dostosowanie do każdej przestrzeni pod względem wymiarów i masy składowanych produktów. Regały magazynowe pozwolą na łatwiejszą kontrolę stanów magazynowych.

W szerokiej gamie występujących w tej kategorii produktów można wymienić regały do archiwum, półkowe, higieniczne, ESD oraz pozwalające na składowanie opon lub bębnów. Oferujemy naprawdę szeroki asortyment akcesoriów, które uporządkują każdy magazyn. Wszystkie akcesoria powstały po to, aby zabezpieczyć sprzęt magazynowy, towar oraz przede wszystkim zdrowie każdego pracownika. Dokonując wyboru systemu regałów należy wziąć pod uwagę postać fizyczną przechowywanego asortymentu oraz jednostek ładunkowych w składowaniu, czyli pod względem formy, masy oraz wymiarów.

Strategia magazynowania i sposób obsługi magazynu a system regałów

Nawet najdroższy i spisujący się w wielu przypadkach system regałów może okazać się nieodpowiednio dopasowany do przyjętej indywidualnie technologii magazynowania. Przed zakupem półek należy rozważyć, czy są one dostosowane do składowania statycznego bądź też dynamicznego. Istotna jest także szybkość rotacji asortymentu, który zgromadzony został w magazynie. Wielkość składowanych zapasów i szybkość zmian również ma wpływ na sprawdzenie się wybranego przez nas rozwiązania. Regały magazynowe powinny być dostosowane także w kontekście sposobu obsługi, ich konstrukcja musi umożliwiać dostępność ręczną lub przy użyciu sprzętu mechanicznego.

Nasze propozycje są odpowiednie w stosunku do przechowywania dokumentów, żywności, opon oraz bębnów. Mają też właściwości zapewniające przewodność elektryczną, dzięki czemu można zapobiec gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Regały magazynowe do zmontowania montuje się w krótkim czasie, bez użycia śrub. Dostępne półki można niemal w dowolny sposób regulować, tak aby każdą kondygnację dopasować do swoich potrzeb. Dostępne różne wysokości i głębokości oraz modele pozwalają na stworzenie indywidualnej przestrzeni magazynowej. Z powodzeniem istnieje szansa na ergonomiczną przestrzeń, która przyspieszy prace w magazynie.