Znaki bezpieczeństwa Covid-19

Znaki bezpieczeństw Covid zostały zaprojektowane i wdrożone, jako odpowiedz na zapotrzebowanie rynku, w zakresie spełnienia wymagań dotyczących zaleceń bezpieczeństwa w czasie zagrożenia koronawirusem. Pierwszym i nadrzędnym czynnikiem, dzięki któremu ryzyko zarażenia znacznie się zimniejsza jest zasada zachowania odległości od drugiego człowieka na przynajmniej dwa metry. Aby, spełnić to zalecenia proponujemy taśmę naklejaną na podłogę o wymiarach 200 cm na 7,5 cm w żółtym kolorze z czarnymi pasami i napisem zachowaj odległość. Taśmy stosowane są w sklepach spożywczych, ale również na pocztach i punktach nadawania paczek. Wykorzystywane są także w zakładach produkcyjnych dla przypomnienia o konieczności zachowania odpowiedniego dystansu między pracownikami. Informacja o zachowaniu dystansu dostępna też jest również w formie okrągłego znaku do naklejenia na posadzkę.

Okrągłe znaki bezpieczeństwa

Oznakowania podłogowe okrągłe do naklejania na posadzkę dotyczące przypomnienia o konieczności stosowania rękawic i maseczek na twarz to druga część naszej oferty w zakresie przypomnień dotyczących zachowania bezpieczeństwa. Oznakowania podłogowe okrągłe dostępne są w kolorze żółto- czarnym i występują w średnicach: 10 cm, 20 cm, 30 cm

Trzecia część naszej oferty oznakowani bezpieczeństwa covid-19 to oznaczenia, które do tej pory cały czas były w ofercie, ale również mogą zbyć przydatne w spełnianiu wytycznych i ostrzegania przed niebezpieczeństwem w czasie epidemii Covid -19. Dlatego też z naszej oferty wyselekcjonowaliśmy oznaczenia do tej kategorii oznaczenia bezpieczeństwa Covid -19, aby w łatwy sposób można było je odszukać. Oznaczenia w tej kategorii to między innymi znak „STOP”, „UWAGA! SKAŻENIE BIOLOGICZNE”, „UWAGA! MATERIAŁY TOKSYCZNE”. Oznaczenia bezpieczeństwa występują w wielu wariantach rozmiarów, wszystkie zostały wyprodukowane z odpornej antypoślizgowej taśmy z systemem przyklej&odklej.

Znaki na indywidualne potrzeby

W przypadku potrzeby dostosowania znaku do szczególnych warunków lub potrzeby informacji na znaku, która nie znajduje się w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Wykonamy oznaczenia z Państwa wytycznymi i indywidualnym projektem.