Wyposażenie Magazynu

osłony, stojaki, ochrony, znakowanie, lustra, pojemniki

 

 

 

Niezawodne wyposażenie firmy

Sprzęt służący do realizacji codziennych zadań w każdym przedsiębiorstwie musi być przede wszystkim solidny oraz niezawodny. Tylko wówczas spełni właściwie swoje zadanie i zamiast przeszkadzać, będzie bardzo pomocny. W sklepie internetowym maes.com.pl doskonale znamy potrzeby naszych klientów, dlatego wybraliśmy najbardziej użyteczne produkty w kategorii wyposażenia firmy. Z nimi zadbasz nie tylko o usprawnienie poszczególnych procesów, ale także o bezpieczeństwo i komfortowe warunki do pracy.

Kompleksowe wyposażenie firmy – co składa się na naszą ofertę?

Pojemniki transportowe i magazynowe z naszej oferty to podstawa, jeżeli chodzi o wyposażenie firm. Pozwalają one na przechowywanie oraz przenoszenie przedmiotów w dużych ilościach, przy zachowaniu porządku. Oferujemy je w wielu rozmiarach oraz wariantach, rozróżniając je ze względu na ich przeznaczenie. Nasze taborety i drabinki dają możliwość pracy na niewielkich wysokościach zgodnie z zasadami BHP.

Oprócz tego klienci mogą u nas zakupić także palety z tworzywa sztucznego. Ważą dużo mniej od swoich tradycyjnych odpowiedników, jednak nie odbiegają od nich w żaden sposób, jeżeli chodzi o udźwig czy wytrzymałość pod obciążeniem. Kolejnym niezwykle ważnym elementem wyposażenia firm są pojemniki paletowe. Mają bardzo dużą pojemność, więc polecamy je szczególnie do przechowywania dużych gabarytów. Większość z nich ma atesty do kontaktu z żywnością, co umożliwia ich użycie w branży spożywczej. Przy tym zachowują tradycyjne wsporniki, dzięki czemu transportuje się je równie łatwo co tradycyjne palety.

Wyposażenie firm – wygoda i bezpieczeństwo

W kategorii kompleksowego wyposażenia firmy nie mogło zabraknąć także regałów magazynowych. W ofercie sklepu maes.com.pl znajdują się te przeznaczone do biura, zakładów wulkanizatorskich lub produkujących ogumienie, a także do przechowywania drobnych, potrzebnych pod ręką rzeczy. Sprzedajemy także wygodne meble biurowe – od biurek, przez fotele obrotowe, aż po szafki biurowe. Dbamy także o zdrowie pracowników, w czym pomagają nam bardzo maty podłogowe. Odpowiadają za amortyzację wstrząsów oraz stymulację poszczególnych partii mięśni, co jest bardzo ważne w pracy stojącej.

Do zapewnienia bezpieczeństwa przyda się wyposażenie firm produkcyjnych, takie jak:

  • osłony,
  • odboje i barierki;
  • profile ostrzegawcze i ochronne;
  • znaki posadzkowe;
  • barierki elastyczne;
  • oraz lustra przemysłowe.

W maes.com.pl produkty do oferty dobieramy tak, aby służyły one naszym klientom jak najdłużej oraz spełniały swoją funkcję. Stawiamy na praktyczne, proste rozwiązania, właśnie ze względu na ich niezawodność oraz użyteczność. Kategoria wyposażenia firm to meble i akcesoria biurowe, urządzenia zapewniające odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz ułatwiające codzienną pracę.