Pojemniki transportowe

Gdzie stosuje się pojemniki transportowe?

Utrzymanie porządku w magazynie lub na czas transportu nie jest prostym zadaniem. Szczególnie jeżeli w grę wchodzą drobne przedmioty, które trzeba przechować czy przewieźć w nienaruszonym stanie. Warto w tym przypadku postawić na sprawdzone rozwiązanie, popularne w branży. W maes.com.pl wiemy, że pojemniki transportowe idealnie sprawdzą się w magazynach oraz na czas przewozu towarów. Dostępne jest wiele różnych modeli, żeby każdy mógł wybrać ten najlepiej dopasowany do własnych potrzeb.

Jakie rodzaje pojemników transportowych plastikowych znajdują się w ofercie?

Zadbaliśmy o to, aby każdy klient miał duże pole wyboru. Dla najmniej wymagających mamy tradycyjne pojemniki MB bez pokryw, które są solidną polipropylenową bryłą o doskonałej wytrzymałości. Kolejne z pojemników transportowych z tworzywa są wyposażone w uchwyty do sztaplowania, co znacząco ułatwia ich piętrowe układanie po wypełnieniu towarem. W naszej ofercie znajdują się także te wyposażone w pokrywy. Umożliwia to ich zaplombowanie, w celu zabezpieczenia przed otwarciem przez niepożądane osoby, a także chroni zawartość przed działaniem warunków atmosferycznych.

Kolejnym podrodzajem w tej kategorii są pojemniki magazynowo-transportowe, których konstrukcja pozwala na ich dowolne składanie, co pozwala zredukować ich objętość aż o 82%. Ułatwia to ich przechowywanie w czasie, gdy nie są akurat używane. Oprócz różnic w rozmiarze, który klient wybiera indywidualnie do własnych potrzeb, część z nich wyposażona jest także w pokrywy.

Pojemniki transportowe kurierskie – jak się sprawdzają w czasie przewozu?

Bardzo ważną cechą charakterystyczną tych pojemników jest to, że dzięki solidnej konstrukcji są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Regularne wymiary oraz cechy konstrukcyjne pozwalające na układanie ich piętrowo pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca. To szczególnie ważne, kiedy chodzi o równomierne rozłożenie towaru w ograniczonej przestrzeni, jaką jest samochód, samolot, wagon kolejowy czy statek. Pojemniki plastikowe do transportu można wykorzystywać wielokrotnie, co daje ogromne oszczędności w dłuższej perspektywie czasu.

W przypadku branży transportowej trzeba podkreślić, że w momencie gdy są nieużywane, ich ogólna kubatura znacząco się zmniejsza. Wszystko dzięki dopasowanym kształtom, które ułatwiają ich składowanie jeden w drugim, kiedy są ułożone w wygodne stosy.

Pojemniki transportowe EURO – jakie mają atesty?

Większość z dostępnych w naszej ofercie pojemników transportowych EURO dostosowana jest do kontaktu z żywnością. Posiadają odpowiednie atesty, więc można je wykorzystywać w branży spożywczej zgodnie z obowiązującym prawem, bez obaw o skażenie bądź uszkodzenie towaru. Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdują się różne warianty pojemników, każdy właściciel firmy może dostosować ich wymiary oraz udźwig do potrzeb własnego przedsiębiorstwa.

Ze względu na ich zwartą budowę można tam umieszczać mięso, pieczywo, warzywa i owoce, sadzonki kwiatów, ziarna, sypkie nawozy czy rośliny rolnicze. To właśnie uniwersalny charakter oraz solidna budowa pojemników transportowych sprawia, że są tak często wybierane przez klientów.

Do czego używać pojemników transportowych zamykanych?

Doskonale sprawdzają się do celów magazynowych oraz przewozu towarów, zabezpieczając zawartość przed kurzem czy szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Dodatkowo ważna w tym przypadku jest możliwość zaplombowania pojemników transportowych z tworzywa, co zabezpiecza wnętrze przed dostępem osób niepowołanych. Jeżeli doszłoby do ingerencji, będzie to od razu widoczne.

Po zamknięciu pokryw można bez obaw układać je jeden na drugim. Specjalne zabezpieczenia uniemożliwiają ich przypadkowe zsunięcie oraz dają sporą oszczędność przestrzeni. Co szczególnie ważne, wieka są uniwersalne, dzięki czemu piętrowo można ustawić pojemniki transportowe zamykane o różnej wysokości, jeżeli tylko mają takie samy wymiary dna.

Jakie korzyści dają pojemniki transportowe składane?

Biorąc pod uwagę podstawowe parametry, niczym nie różnią się od tradycyjnych modeli z naszej oferty. Jednak prawdziwe korzyści z ich posiadania ujawniają się dopiero w momencie, gdy pozostają nieużywane. Specjalna konstrukcja pojemników transportowych składanych daje możliwość złożenia ścian bocznych i znacznego ograniczenia ich kubatury. Wówczas na magazynie lub pace samochodu zajmują minimalną ilość wymaganego miejsca.

Solidnie wykonane zawiasy dają pewność, że nawet wielokrotne użycie mechanizmu nie spowoduje jego uszkodzenia. Mimo ruchomej konstrukcji pozostaje ona niezwykle wytrzymała, nie tracąc nic na możliwościach udźwigu. Załadunek towaru ułatwiają także gładkie ściany wewnętrzne, zmniejszające do minimum możliwość uszkodzenia zawartości, znajdującej się w pojemnikach plastikowych do transportu.

Idealny projekt pojemników transportowych

Sprzedawane przez nas produkty w sklepie internetowym maes.com.pl zostały uhonorowane wieloma nagrodami, za innowacyjny design. To właśnie nowoczesny projekt sprawia, że można oszczędzić maksymalną ilość miejsca, nie tracąc przy tym na ładowności pojemników. Wszystkie modele są wyposażone w wygodne rączki i uchwyty, które znacznie usprawniają ich ręczne przenoszenie. Dzięki zwartej, stałej konstrukcji pojemniki transportowe plastikowe mają doskonały udźwig oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Udostępniamy je naszym klientom w kilku wersjach kolorystycznych, zachowując neutralne barwy takie jak niebieski czy odcienie szarości. Oferowane przez nas produkty to wyroby renomowanego producenta – Auer Packing, który działa na terenie Niemiec. Wszystkie z nich są objęte gwarancją producencką, której długość to kilka lat. Koniecznie sprawdź i wybierz pojemniki transportowo-magazynowe dopasowane do własnych potrzeb!