Kształty i znaki podłogowe

 

Podłogi to nieznani bohaterowie w naszych firmach. Są one odporne na tysiące kroków, ruch maszyn przemysłowych, wózków, trudne warunki zarówno ekstremalnie gorące jaki zimne, wycieki chemikaliów, pękanie, odpryski i zużycie każdego dnia.

Twoje podłogi zasługują na wysokowydajne, trwałe produkty do oznakowania, które mogą sprostać wymaganiom, których potrzebujesz. Systemy oznakowania podłogowego DuraStripe od Maes zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej  specyficznym warunkom pracy.

Lean i 5 s na podłodze

Różnorodność kształtów, kolorów i wybór rozmiarów sprawiają że komunikacja wizualna dla pracowników jest prosta do zastosowania i w pełni zrozumiała.

Kształty podłogowe dostarczane przez Maes to zarówno te mniej skomplikowane takie jak narożniki czy paski do oznaczania pół odkładczych w magazynach jak i strzałki, trójkąty oraz koła nawet w rozmiarach do 20 cm. Na uwagę zasługują też kształty liter i cyfr gdzie komunikacja wizualna może być poparta przekazem za pomocą komunikatów słownych lub cyfrowych umieszczonych na podłodze. W komunikacji z pracownikami opartą na programach Lean i 5s ważną rolę odgrywają również znaki podłogowe, których bogata oferta jest dostępna w naszym sklepie.

Skuteczne programy 5S i Lean wymagają wszechstronności, elastyczności i przejrzystości. Obszerny katalog produktów DuraStripe od Maes jest stale ulepszany, aby zapewnić Ci wszystkie produkty do znakowania, których potrzebujesz, aby można było  kontynuować program ciągłego doskonalenia w Twojej firmie.

Montaż i czyszczenie kształtów i znaków podłogowych

Podobnie jak w przypadku każdej instalacji druku i taśmy, bardzo ważne jest, aby podłoga była odpowiednio przygotowana oraz aby była jak najczystsza i sucha. Na tak przygotowaną powierzchnie w prosty sposób nakleisz oznaczenie odrywając warstwę zabezpieczającą i dociskają c warstwę z klejem do powierzchni, która ma być oznaczona.

Czyszczenie kształtów i znaków podłogowych odbywa się przy użyciu ciepłej wody, nie są  one odporne na działanie silnych rozpuszczalników, ale są odporne na kwasy i ciecze alkaliczne.

Kształty i znaki Lean i  5s – opowiedz swoją historię

Nasze znaki DuraStripe można dostosować, aby opowiedzieć swoją konkretną historię!

Nie ma kształtu lub znaku, którego szukasz skontaktuj się z nami przygotujemy dla ciebie odpowiednią ofertę. Możesz zacząć od zmodyfikowania istniejącego znaku lub utworzyć zupełnie nowy znak. W każdym wypadku pomożemy i dostarczymy to czego potrzebujesz.