Pojemniki paletowe Big Box

Odpowiednia organizacja przestrzeni magazynu to klucz do jego sprawnego funkcjonowania. Dlatego też polecamy Państwu pojemniki paletowe, idealne do przechowywania niemal każdego rodzaju towaru, w tym produktów żywnościowych, co jest możliwe dzięki otworom wentylacyjnym i wysokiej jakości materiałom konstrukcyjnym. Zdatność pojemników paletowych z naszej oferty do przechowywania żywności potwierdzają specjalistyczne atesty. Mały pojemnik paletowy, jak i duży pojemnik Big Box z pełnymi ścianami świetnie sprawdzą się nie tylko w magazynowaniu, ale również w transporcie towarów.

Pojemniki paletowe o szerokim zastosowaniu w przechowywaniu i transporcie

Pojemnik paletowy, to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów przestrzeni magazynowej. Za sprawą szerokiego zastosowania będzie idealny w przechowywaniu i transporcie różnego rodzaju produktów, przedmiotów. Bez względu na rodzaj gabarytu, z pewnością pojemniki paletowe okażą się przydatne w branży przemysłowej, spożywczej, piekarniczej, ogrodniczej i wielu innych. Cechuje je wysoka wytrzymałość oraz odporność zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Do ich produkcji stosuje się polietylen.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są pojemniki paletowe o pełnych ścianach oraz ze szczelinami wentylacyjnymi. Każdy z modeli posiada atest do kontaktu z żywnością oraz jest dopasowany do formatów ISO oraz EURO. Pojemnik paletowy zakupiony za pośrednictwem naszego sklepu, to możliwość transportowania wielkogabarytowych i ciężkich produktów. Także utrzymanie ich w czystości nie powinno sprawić użytkownikowi żadnych trudności. Wygodne jest także ich przechowywanie, gdyż można je składować w stosy wraz z pokrywami.

Wydajny pojemnik paletowy sposobem na trudne i niekorzystne warunki

Nasze pojemniki paletowe cieszą się dużą popularnością z racji obniżenia kosztów magazynowania i przewozu różnego rodzaju towarów. W porównaniu z innymi typami opakowań gwarantują najlepsze efekty, nawet w przypadku ekstremalnych warunków. Big Boxy to zawsze wysoka pojemność, dzięki czemu są w stanie zastąpić wiele innych opakowań zarówno transportowych jaki do przechowywania. Ich ergonomiczność związana ze specjalnym kształtem, to zawsze łatwy i tańszy transport.

Kupując pojemniki paletowe z naszej oferty każdy użytkownik otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa ekologicznego. Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu, które są materiałami wydajnymi, odpornymi na wiele kwasów, zasad, substancji chemicznych oraz olei. Swoje wyposażenie magazynu można w naszym sklepie internetowym uzupełnić o pokrywy nakładane na Big Boxy.

Oferowane pojemniki paletowe są dostępne w wielu rozmiarach i typach, co sprawia, że możecie Państwo dobrać je odpowiednio do Waszych potrzeb. Doskonale sprawdzą się zarówno w magazynach, jak i wszelkiego rodzaju chłodniach. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne pojemniki, jak i te składane, dzięki którym możecie zaoszczędzić miejsce na magazynie. Jako sklep dbający o dobro klienta, zapewniamy, że znajdujący się poniżej asortyment jest odporny na korozję, promieniowanie słoneczne, a także na złe warunki atmosferyczne.