Barierki do kontroli tłumu

Barierki do kontroli tłumu

Barierki do kontroli tłumu

Bariery kontroli tłumu mogą utrzymać pieszych w wyznaczonym miejscu. Barierki zaporowe są idealne w wielu miejscach i różnych sytuacji i można je postawić w mgnieniu oka. Sprawdzają się na imprezach masowych, koncertach czy podczas wydarzeń sportowych lub manifestacji. Nasze barierki do kontroli tłumów spełniają normy bezpieczeństwa i mogą być powszechnie stosowane.

Barierki do kontroli tłumu na maes.com.pl

Jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszym sklepie jest barierka przenośna typ D z elementami odblaskowymi. Te bardzo wytrzymałe metalowe barierki są idealne na imprezy masowe i manifestacje. Każdą barierę można z łatwością połączyć z inną, co pozwala na szybki montaż i demontaż barier.

Inne zadania barierek kontroli tłumów

Kontrola kolejki

Barierki zaporowe sprawiają, że duża liczba osób zachowuje się w sposób uporządkowany. Bariery te mogą być wykorzystywane do tworzenia uporządkowanych systemów kolejek

Punkty kontrolne

Barierki pozwalają stworzyć punkty bezpieczeństwa, aby zapewnić, że wniesienie niebezpiecznych przedmiotów na festiwal lub wydarzenie sportowe będzie niemożliwe. Mogą też kierować ludzi do punktu kontrolnego, gdzie sprawdzane są bilety

Bezpieczeństwo zawodów sportowych

Podczas udziału w biegach ulicznych lub wyścigach rowerowych ostatnią rzeczą, jaką ktokolwiek chciałby zobaczyć, jest nieświadome wejście dziecka lub pieszego na ścieżkę wyścigu. Umieszczenie barierek i stworzenie z nich nieprzerwanego łańcucha uniemożliwi wejście niepożądanym osobom na trasę zawodów.

Bezpieczeństwo pracy

Chociaż są one używane głównie do kontrolowania tłumu, nadal często można je zobaczyć na placach budowy, tworząc odpowiednie zabezpieczenie. Dzięki nim w łatwy sposób zabezpieczony zostanie plac budowy.