Magnetyczne ochrony przed uderzeniami

Ochrony przed uderzeniami, które widzą Państwo w poniższej kategorii, służą do osłony wszelkiego rodzaju narożników. Różne kształty przeznaczone są dla różnych krawędzi, które mają osłaniać, jednak cel mają ten sam - poprawiać widoczność krawędzi oraz chronić pojazdy przed uderzeniami.

Dlaczego zabezpieczanie jest tak ważne?

Nie da się ukryć, że w magazynach często dochodzi do otarć czy uderzeń w nieoznaczone, wystające krawędzie, przez co uszkadza się przewożony towar. Z oferowanymi przez nas ogranicznikami są Państwo w stanie to zmienić. Dzięki nim będziecie również chronić swoich pracowników, ponieważ ci zawsze zauważą odblaskową ochronę. Sklep MAES oferuje Państwu ochrony przed uderzeniami wykonane z pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Dzięki niej pokazane w poniższej kategorii produkty są niezwykle wytrzymałe i odporne na uderzenia. Prezentowane pianki są zabarwione w trwały sposób, dzięki czemu nawet podczas ścierania kolor pozostanie widoczny – bez względu na panujące warunki atmosferyczne czy słabą widzialność.

Niezwykle łatwy montaż

Chcemy również podkreślić, że montaż produktów z tej kategorii jest niezwykle prosty i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy wybrać odpowiedni profil, który idealnie będzie pasował do wystającej krawędzi i zamontować na nim osłonę. Nie potrzeba do tego specjalnych narzędzi ani wsparcia specjalisty.